Colectia de poze fr33dom.3xforum.ro
Total 4534 poze.

InapoiInainte

 
hot. hot or notHot.
07.01.201324.1KB
10 note pentru poze10
11.01.201331.5KB
:zzz: poze cu trupa:zzz:
03.03.201128.1KB
esti de`a mea :rotfl: daca ai putea schimba ceva care ar fi acel lucru?Esti de`a mea :rotfl:
11.03.201139.3KB

 
hot hot or notHot
01.05.201225.8KB
10 note pentru poze10
09.01.201315.5KB
10. note pentru poze10.
21.04.201129.1KB
capitolul 23

tom iesi din baie si intra in camera unde era apei Capitolul 23 Tom iesi din baie si intra in camera unde era Bill.Picaturile apei se loveau de parchetul rece pe care era.Tom lua un prosop si se sterse dupa care se puse in pat langa Bill. B: Cum o cheama? T: Gelozie? B: Nu,doar curios. T: Layla. B: Frumos nume,cum arata? T: Par blond,lung,drept si ochi verzi,era foarte frumoasa. B: Ma bucur. T:-.... Bill se apropie de Tom si isi puse capul pe umarul lui.El nu spuse nimic.Bill se apropia tot mai tare pana cand se puse deodata pe Tom. T: Acum? B: Acum chiar am energie ca am dormit destul azi,ce zici?Haiii!!Te rog!!Nu te mai gandi la Alice,oricum ti-am promis ca am sa-ti spun totul acasa. T: Bine.. Bill ii zambi si incepu sa-l sarute.Tom ii raspundea ca de obicei.Manutele lui Bill erau pe corpul lui Tom,desfacandu-i cordonul de la halat.Intr-o clipa era pe jos. B: Macar nu trebuie sa ma mai chinui sa te dezbrac de toate de pe tine.Tom nu spuse nimic.Bill ii facu mutre dupa care continua.Incepu sa-l sarute pe abdomen si sa-l mangaie cu mainile lui fine.Tom nu prea dadea semn de nici o reactie.Bill cobori tot mai jos si cand sa continue vazu ca Tom adormise.”Offf...cel mai bun moment Tom sa adormi.Si cand ma gandesc ca urma partea interesanta,eh asta e te las.Ma bucur ca tu adormi chiar in mijlocul ‘actiunii’,oricum te las sa dormi.”Bill se ridica si ii dadu un pupic pe buze lui Tom,ii zambi apoi il invalii cu patura si-l lasa sa doarma.El merse putin afara sa priveasca marea.Tom avea vise placute spre deosebire de Bill care,cel mai des avea cosmaruri. Bill se plimba pe plaja si privea cum valurile se loveau de tarmul ud si rece.”Ce frumos e afara,e ud ca a plouat dar imi place,apa e atat de linistitoare incat te face sa uiti de toate grijiile sau problemele”.Peste ceva timp incepu iar sa ploua.Bill isi puse gluga si merse inapoi la hotel.Intra incet in camera ca sa nu-l trezeasca pe Tom.Era deja trecut de 12 si Bill nu putea dormi asa ca isi lua o carte si merse in cealalta camera sa citeasca.Trecura deja 1 ora iar Bill incepea sa se plictiseasca asa ca isi lua mp3-ul si asculta muzica.Ince se facu si ora 3,Bill se satura si de ascultat muzica asa ca merse sa se uite pe geam.Afara era intuneric dar luminile de pe strada de langa plaja faceau vizibil superbul peisaj de afara.”E frumos aici la mare,parca ma simt mai bine de cand am venit aici,totul e aproape pefect.Cand ajugem acasa trebuie sa ii spun tot despre Alice la Tom..Abia astept il va astepta o surpriza despre ce am planuit eu si Alice,Tom va fi foarte surprins.Nu pot sa cred ca a fost de acord sa o faca cu mine,impreuna..a fost super totusi sper sa ii placa lui Tom,trebuie sa ii zic adevarul”Astea erau singurele lucruri la care se gandea Bill.Se facu si ora 4.Bill era inca la geam.”Mai bine sa ma duc in pat,poate adorm,maine e ultima zi in care mai stam aici,asa vreau,mi-e dor de casa de Georg si de Gustav si trebuie sa lucram si la noul album,stam aici de o saptamana si cateva zile,oricum”Bill se puse in pat langa Tom si in final adormi si el. Tom se trezea incet deschizand ochii,se uita la ceas,era ora 8 dimineata.Incepu sa se intinda,dupa care se uita la Bill,el dormea ca un inger.Tom se apleca ii dadu un pupic pe frunte dupa care se ridica si merse la baie sa faca baie.Porni apa,era calda chiar fierbinte.Se puse in vana,lua spumantul de baie si il puse in apa ca sa fie multa spuma,asa ii placea.Se intinse pe spate si statea in apa calda uitandu-se in sus.Timpul trecea,era deja de o ora in baie.Bill se trezi si el.Deschise ochii si nu-l vazu pe Tom langa el asa ca se ridica si merse sa-l caute.Nu era nicaieri pe unde-l cautase asa ca merse in baie,deschise incet usa si-l vazu pe Tom in vana.Intra incet fara ca Tom sa-l auda si merse catre el. B: Tom!!!! T: Te-ai si trezit? B: Da,doar atat am putut dormi. T: .. B: Am venit sa-ti spun ca maine vreau sa plecam. T: Dar de ce? B: Pai sti,mi-e dor de casa si de Gustav,Georg..si altele. T: Bine,cum vrei. B: Bine.. T: Ce zici,vi si tu? B: Cu tine? T: Da. B: Sigur.Bill incepu sa se dezbrace incet,Tom il privea incontinuu.Isi dadu tricoul jos,pantalonii si apoi boxerii. B: Ce? T: Nimic.Bill intra incet in apa calda si si puse jos. B: Ahh ce placut e! T: Apa sau sa facem baie impreuna? B: Ambele. Tom se ridica putin si se apropie de Bill.Statea in genunchi intinzandu-se catre Bill si incepu sa-l sarute,cu mainile il tinea din spate si il trase catre el. Se opri deodata si se ridicase. B: Tom unde pleci? T: Trebuie sa fac ceva ca sa fie perfect.Tom iesi din vana,luandu-si halatul pe el si merse in camera.Se intoarse cu o punga plina de petale de trandafiri. Bill se uita uimit. B: Tom,ce vrei sa..? T: Asta.Tom puse petalele in apa apoi isi dadu halatul jos si se puse in vana. Dupa ce sa aseza comfortabil in apa a simtit ca ceva ii atingea picioarele si mergea tot mai sus. B: Waaaaaw….ce baie placuta Si in plus , va dau o poza cu twins cand fac xxx , sa va mai holbati un pic : ) Chiar daca nu e in baie : ))
23.05.201123.6KB

 
:nebun: stare = emoticon:nebun:
28.03.20113.3KB
10 note pentru poze10
07.06.201217.4KB
escape 2 africa (or simply just madagascar 2, known in early trailer as the crate escape) is a 2008Madagascar: Escape 2 Africa (or simply just Madagascar 2, known in early development trailer as Madagascar: The Crate Escape) is a 2008 American computer-animated comedy film written by Etan Cohen, and directed by Eric Darnell and Tom McGrath. This sequel to the 2005 film Madagascar continues the adventures of Alex the Lion, Marty the Zebra, Melman the Giraffe, and Gloria the Hippo. It stars the voices of Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, and Andy Richter. Also providing voices are Bernie Mac, Alec Baldwin, Sherri Shepherd, Elisa Gabrielli, and will.i.am. It was produced by DreamWorks Animation and distributed by Paramount Pictures, and was released on November 7, 2008. The film starts as a prequel, showing a small part of Alex's early life, including his capture by hunters. It soon moves to shortly after the point where the original left off, with the animals deciding to return to New York. They board an airplane in Madagascar, but crash-land in Africa, where each of the central characters meets others of the same species; Alex is reunited with his parents. Problems arise, and their resolution occupies much of the remainder of the film. The film won the 2009 Kids' Choice Award for Favorite Animated Movie. The film was released posthumously after the death of Bernie Mac who voices "Zuba The Lion." The movie reads: For our friend Bernie Mac, thanks for all the laughter in the final credits.
03.01.201342.6KB
eu cred ca e` super tare  :nod: telefonul lui billEu cred ca e` super tare :nod:
09.03.201116.4KB

 
9 note pentru poze9
02.05.201235.1KB
episodes: 11
    viewership rating: 22.5 (kanto)
    broadcast period: to 2008-jun
    air time:Episodes: 11 Viewership rating: 22.5 (Kanto) Broadcast period: 2008-Apr-19 to 2008-Jun Air time: Saturday 21:00 Theme song: Niji by Aqua Timez Insert song: Oretachi no Seishun by Takaki Yuya Synopsis Sawatari Goro now works at Akado High School as a vice principal. Although the head director of the school board speficically orders him to handle the problematic class 3-D, the students are just too much for him. So Sawatari goes far away to a southern island to search for Yankumi, and convince her to work for Akado. Yankumi accepts the offer, only to find that her class (again) is full of punks, where two rival groups of students are always at each other's throats. Will Yankumi's strong belief in students and teaching work this time? Cast Correlation chart Nakama Yukie as Yamaguchi Kumiko (Yankumi / Ojou / Kumicho) (Math Teacher/Class 3D adviser) Namase Katsuhisa as Sawatari Goro, Kyoto (School Vice Principal) Enami Kyoko as Akagi Ryoko (Board Chairman) Utsui Ken as Kuroda Ryuichiro (Kumiko's grandpa / 3rd Generation Oedo Yakuza Boss) Anan Kenji as Wakamatsu Hiro Kaneko Ken as Asakura Tetsu Uchiyama Shinji as Tatsukawa Minoru Ryogoku Hiroshi as Sugawara Makoto Takaki Yuya as Ogata Yamato Miura Haruma as Kazama Ren Ishiguro Hideo as Honjo Kengo Nakama Junta as Ichimura Rikiya Kiriyama Akito as Kuraki Satoru Miura Shohei as Kamiya Shunsuke Waki Tomohiro as "Kuma" / Kumai Teruo (Former student of Yankumi) Azuma Mikihisa as Baba Masayoshi (PE Teacher) Koizumi Kotaro as Natsume Seichi (School Doctor) Hirayama Aya as Takano Aoi (English Teacher) Hoshino Aki as Ayukawa Sakura (School Nurse) Sato Jiro as Yajima Hosaku (Japanese Classics Teacher) Sakigake Santaro (魁三太郎 ) as Hatoyama Yasuhiko (World History Teacher) Ishii Kota as Tsuruoka Keisuke (Physics Teacher) Ishihara Atsumi as Kumai Ami (Kumai Teruo's wife) Yamada Yu as Kazama Kaoruko (Kazama Ren's sister)
20.04.201234.6KB
good :cool: good or bad.Good :cool:
19.04.201221.7KB
:zzz: tom kaulitz:zzz:
18.03.20117.9KB

 
:nod:  :nod:esti foarte talentat tom :nod:  :nod: tom kaulitz:nod: :nod:esti foarte talentat Tom :nod: :nod:
18.03.20119.3KB
:rolleyes: bill kaulitz poze:rolleyes:
16.03.20118.3KB
:rotfl: poze cu tom vechi:rotfl:
15.03.201132.3KB
hot hot or notHot
30.04.201240.1KB

 
:rotfl: bill kaulitz poze:rotfl:
16.03.201113.4KB
:dinti:  :dinti:  :wink2: bill kaulitz 2011:dinti: :dinti: :wink2:
13.03.201110.5KB
:rotfl:  :zzz:  :rotfl: bill kaulitz:rotfl: :zzz: :rotfl:
18.03.201110.4KB
ce zambet smecher are aici poza preferata cu tomCe zambet smecher are aici
09.05.20118.4KB

 
dhaaa..... :nebun: 
stiiati ca vreau sa slabesc??? :razz:  :razz:  :razz: stiati ca ..dhaaa..... :nebun: stiiati ca vreau sa slabesc??? :razz: :razz: :razz:
29.03.20113.3KB
:zzz: bill kaulitz 2011:zzz:
13.03.20114.5KB
si eu sper  :rotfl:  :rotfl:  
am sa incerc sa si depasesc 1000 de posturi  :razz:  (in visele melesi eu sper :rotfl: :rotfl: am sa incerc sa si depasesc 1000 de posturi :razz: (in visele mele ) mai am de postat ;)
15.03.201131KB
7 =) note pentru poze7 =)
07.04.201152.4KB

 
good. good or bad.Good.
29.04.201227KB
hot hot or notHot
20.04.201229KB
9. :zzz: asta e din aia pe care o ador. :rotfl: note pentru poze9. :zzz: Asta e din scream,partea aia pe care o ador. :rotfl:
09.08.201111.8KB
hot hot or notHot
01.08.201232.3KB

 
avril ramona lavigne pe data de 27 septembrie 1984 în ontario) este o şi de opt ori la premiileAvril Ramona Lavigne (născută pe data de 27 septembrie 1984 în Belleville, Ontario) este o cântăreaţă, actriţă şi textieră canadiană, nominalizată de opt ori la Premiile Grammy şi câştigătoare a şapte distincţii Juno. Lavigne este una dintre cele mai importante personalităţi ale muzicii pop-rock actuale, compoziţiile sale adresându-se, în general, adolescenţilor. Până în prezent interpreta a lansat trei albume de studio: Let Go (2002), Under My Skin (2004) şi The Best Damn Thing (2007); răsplata prestaţiei muzicale de calitate a cântăreţei este reprezentată de cele 36 de milioane de albume comercializate la nivel internaţional. Avril Lavigne este cunoscută pentru vocea sa puternică, caracteristică mezzo-sopranelor, întinderea sa vocală măsurând aproximativ două octave.Personalitate cunoscută pentru acţiunile sale caritabile, dar şi pentru spiritul antreprenorial dezvoltat, Lavigne debutează în industria cinematografică la începutul anului 2006, odată cu lansarea peliculei animate Peste tufiş
25.06.201110.5KB
mersi maria... :zzz: bill kaulitz 2011Mersi Maria... :zzz:
05.03.201128.4KB
:rotfl: tokio hotel concert:rotfl:
04.04.201122.8KB
9,5 :razz: 





 :zzz:  :zzz:  :razz: note pentru poze9,5 :razz: :zzz: :zzz: :razz:
22.04.201126.5KB

 
:razz:  :razz:  :razz: poze cu noi:razz: :razz: :razz:
15.04.201131.6KB
7. note pentru poze7.
19.04.201244.6KB
hot. hot or notHot.
06.01.201320.4KB
:limba: poze cu tom 2011:limba:
16.03.20115.4KB
InapoiInainte