Colectia de poze fr33dom.3xforum.ro
Total 4534 poze.

InapoiInainte

 
10   :nod: note pentru poze10 :nod:
01.05.201123.1KB
not a fan, so: 6. note pentru pozeNot a fan, so: 6.
31.08.201125.1KB
e perfect :rotfl: nu are parti rele :zzz:  :zzz:  :zzz: ce va enerveaza la tom?e perfect :rotfl: nu are parti rele :zzz: :zzz: :zzz:
15.03.201136.2KB
defapt pozitiv pt fani :d  :d  :d ce alegeti?defapt pozitiv pt fani :D :D :D
13.03.20116.7KB

 
:rotfl:  :nod:  :wink2:  :rotfl:  :nod:  :wink2:  :rotfl: poze cu trupa:rotfl: :nod: :wink2: :rotfl: :nod: :wink2: :rotfl:
18.03.201113KB
vreau o poza cu go ara vreau o pozaVreau o poza cu Go Ara
05.01.201322.1KB
ador poza asta :nebun:  :nebun:  :nebun: bill kaulitzador poza asta :nebun: :nebun: :nebun:
18.03.201110.8KB
junho :nebun: 2pm.Junho :nebun:
28.04.201218.8KB

 
da. :nebun: teen topDa. :nebun:
12.05.201231.9KB
mda, conteaza fericirea deci daca tom e fericit, totul e pe jumatate ok. ar trebui si bill sa seMda, conteaza fericirea amandurora, deci daca Tom e fericit, totul e pe jumatate ok. Ar trebui si Bill sa se indragosteasca! Sunt frati, nu pot ramane impreuna, sau pot?
21.06.20118.5KB
in fine. 
deci poza asta e asa faina.In fine. Deci poza asta e asa faina. <3
19.04.201227.7KB
:zzz: bill - modeling:zzz:
20.04.201157.6KB

 
10 note pentru poze10
31.07.201221.2KB
;)  :wink2: bill kaulitz;) :wink2:
18.03.20115.3KB
vreau o poza cu un catel vreau o pozaVreau o poza cu un catel
27.05.201226.2KB
... poze artistice...
06.07.201119.9KB

 
hot hot or notHot
30.04.201224.8KB
10(mama ce pozitie are tom:))))) :razz:  :razz: note pentru poze10(mama ce pozitie are Tom:))))) :razz: :razz:
24.04.201123.1KB
6. note pentru poze6.
16.08.20118.2KB
10 note pentru poze10
10.06.201223.4KB

 
:wink2: bill kaulitz:wink2:
20.03.20119.9KB
hot hot or notHot
07.01.201320.1KB
:dinti: poze amuzante:dinti:
11.03.201112.4KB
:zzz: poze cu trupa:zzz:
03.03.201124.7KB

 
:zzz: bill kaulitz  micut:zzz:
01.03.20115.8KB
hot. hot or notHot.
10.01.201320.9KB
hot. :nebun: hot or notHot. :nebun:
09.01.201374KB
:zzz:  :zzz:  :zzz: bill si tom:zzz: :zzz: :zzz:
16.03.201127KB

 
:zzz:  :zzz:  :zzz: bill kaulitz 2011:zzz: :zzz: :zzz:
29.04.201130.3KB
sukie oppa! he's the best actor of korea.  :nebun: jang keun-sukSukie oppa! He's the best actor of Korea. :nebun:
17.04.201220.3KB
da sn unul si acelasi desen acum sa mai pun: desenele meleDa sn unul si acelasi desen acum sa mai pun:
26.06.201121.2KB
hot hot or notHot
07.06.201232.7KB

 
hot hot or notHot
06.07.201223.8KB
:-:-<. Ma duc sa ma spanzur de calorifer pentru asta! =( :rotfl: :rotfl:
17.04.201265.9KB
:zzz: bill nemachiat:zzz:
09.03.201119.6KB
daca vrei tu, pun speriat atat de rau incat mi-a alunecat cupa de sampanie printre in zeci deDaca vrei tu, pun next-ul. X:Ania! M-am speriat atat de rau incat mi-a alunecat cupa de sampanie printre degete,spargandu-se in zeci de franturi finute.Era Bill asa ca m-am aplecat sa strang cioburile.S-a apropiat sa ma ajute,observandu-mi corpul tremurand. B:te simti bine? M-am lasat in fund pe gresia rece si mi-am aplecat fata spre podea privind stralucirea lunii in sampania ce parca devenise una cu podeaua. B:ania? Inca eram speriata si fara macar sa ma gandesc l-am strans in brate lipindu-mi urechea de pieptul lui.Tremuram in bratele lui si el nu putea face nimic ca sa ma linisteasca. B:ce s-a intamplat?pot sa te ajut cu ceva? A:iti multumesc,dar nimeni nu ma poate ajuta... Ma lipeam de el tot mai mult,imi afundam fata in trupul lui in incercarea de a ma pierde,de a disparea din lumea asta prafuita. A:iarta-ma! B:pentru? A:eu...spune-i lui David ca am plecat la hotel.pa! M-am ridicat si am plecat ca un fulger spre camera mea.M-am imbracat intr-un trening rosu si am iesit pe balcon.Mi-am luat un capuccino si il sorbeam la lumina luni.I-am vazut pe baieti sosind,apoi m-am bagat in pat. A doua zi,dis de dimineata,fiind vreo 6:30 am facut jogging si dupa,m-am dus in sala de mese unde am mancat cereale,apoi m-am dus la David.Pe hol m-am intalnit insa cu Georg care era cam vorbaret.M-am intors in sala de mese unde am stat cu el si l-am ascultat povestind fel de fel de nazdravanii.Imi placea sa-l ascult facandu-ma sa uit de problemele mele.Mi-am desfacut geaca de la trening si am ramas intr-un maieu scurt si cu un decolteu generos.Instantaneu am atras multe privirii asupra-mi,mai ales Georg care nu-si putea lua privirea din decolteul meu.Au venit si ceilalti si ma tot uitam la Bill cu coada ochiului in speranta ca decolteul il va ispiti asa cum s-a intamplat si cu ceilalti,insa nici nu-mi observase prezenta. A:georg,Bill are prietena? G:a avut,dar ce,iti place de el? A:eram pur si simplu curioasa,dar tu ai prietena? L-am facut sa creada ca nu-s interesata de bill,ci de el.Am aflat,tragandu-l pe Georg de limba ca Bill a avut cateva relatii,dar nu au mers. Am parasit salonul si am plecat in trening,pe strazile Parisului.Nu aveam nici un ban la mine si nici nu stiam incotro ma indrept.Purtata de cineva sau de ceva ajung langa un cimitir si intru in el.M-am asezat pe o bancuta si ascultam ..ascultam cum o tanara mamica isi plangea micutul fiu decedat...ascultam cum un batran ii promitea sotiei lui,acum moarta,ca va veni curand la ea,sus,in cer.N-am mai putut sa indur si am plecat,nici nu stiu cum am ajuns la hotel.David si restul iesea din cladire cand eu am trecut prin ei. D:ania! M-a strigat,dar am inceput sa alerg pana ce am ajuns in camera.Ma simteam murdara de pacate,sufocata fiind de regrete.Mi-am innecat amarul in baie,in cada plina ochi cu apa si in care imi tot afundam capul,incercand sa vad cat rezist fara aer.Au trecut ore de cand stau in cada si privesc tavanul,care,mi se pare mult prea alb. D:ania?Ania! Am simtit cand m-a scos din cada si pentru ca eram inghetata n-am putut sta pe picioare.M-a intins pe pat si m-a invelit cu patura,tinandu-ma strans in brate.Nu spuneam nimic,taceam si priveam atent in gol,de parca zaream ceva si nu descifram ce.Usa camerei mele era inca deschisa,iar cand baietii au trecut prin dreptul ei s-au oprit instantaneu.Mi se putea vedea fata palida,aratam ca o moarta. G:ce s-a intamplat? D:cheama un doctor,acum! Pentru prima oara vad cum Bill se framanta,ii puteam citi agitatia din sufletul lui prin ochi.Eu aveam buzele vineti si nu puteam sa ma misc. Tom ca sa nu para destul de agitat a iesit din camera tragandu-l pe Bill dupa el.Gustav,insa, a ramas luandu-i locul lui David.M-am simtit bine in bratele lui Schafer,fiind tandru,dar totodata protector. Intr-un final apare un doctor care m-a examinat.Mi s-au dat o groaza de pastile si ceaiuri.A doua zi,pe seara,David a venit la mine si mi-a spus cu o voce grava. D:de ce ai facut asta? A:iarta-ma!
04.06.201138.1KB

 
1o. note pentru poze1o.
06.01.201332.6KB
:rotfl: poze amuzante:rotfl:
23.04.201112.6KB
cred ca s`a si bronzat putin de aceea mi se pare putin schimbat ....sau nu vad bine 
oricum tot billCred ca s`a si bronzat putin de aceea mi se pare putin schimbat ....sau nu vad bine Oricum tot bill e si chiar daca s`ar umple de pierce`uri nu i`ar schimba interiorul :nod: Am mai gasit o poza in care ii arata putin si pieece`ul din buric :zzz: :zzz:
04.07.201134.3KB
:) poze cu trupa:)
16.04.201161.6KB
InapoiInainte