Colectia de poze fr33dom.3xforum.ro
Total 4534 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl:  :rotfl: bill si tom:rotfl: :rotfl:
16.03.20118.1KB
:rusine:  :rusine: hallo! :*:rusine: :rusine:
28.02.201137.9KB
mersi!  :hi:  :rotfl: 
apropo: sunt din mircesti, judetul iasi :d hallo! :*Mersi! :hi: :rotfl: Apropo: sunt din Mircesti, judetul Iasi :D
28.02.201130.6KB
multumim de :hi: 
eu momentan citesc o carte numita Multumim de recomandare. :hi: Eu momentan citesc o carte numita " Strada Charles 44 Adresa Iubirii" Aici un rezumat al cartii: La treizeci si cinci de ani, Francesca Thayer se confrunta cu o dubla problema: iubitul ei este hotarât sa renunte atât la relatia lor, cât si la casa pe care o au împreuna pe Charles Street, la numarul 44, în cartierul West Village din Manhattan. Convinsa ca nu poate renunta cu nici un chip la aceasta casa, mai ales ca alaturi se afla propria ei galerie de arta, Francesca ia o decizie care îi va schimba viata: va pastra casa, dar va aduce chiriasi. O cunoaste astfel pe Eileen, o tânara profesoara obsedata de întâlniri online. Vor veni apoi Marya, un bucatar celebru, si Chris, tatal divortat al unui adorabil baietel de sapte ani, care le cucereste inimile tuturor. La început, fiecare tine sa-si pastreze intimitatea si o respecta pe a celorlalti, cu atât mai mult cu cât toti au parte de propriile aventuri, esecuri si framântari. Dar, în curând, legatura dintre ei devine tot mai strânsa, si casa din Charles Street se transforma în chip neasteptat într-un adevarat camin pentru fiecare dintre membrii ei. Francesca însasi îsi gaseste un nou drum, alaturi de Chris, caruia îi sta alaturi în lupta pentru custodia fiului sau. Cel mai recent roman scris de Danielle Steel dezvaluie o poveste contemporana despre triumful dragostei, al prieteniei si al sperantei într-o a doua sansa.
04.08.201111.6KB

 
da  :rotfl:  cred ..depinde cine e`  :razz: 
ai avea curajul sa sari de la etajul 3 :nebun:  :nebun:da :rotfl: cred ..depinde cine e` :razz: ai avea curajul sa sari de la etajul 3 :nebun: :nebun: :razz:
10.03.201120.3KB
good, dar doar pentru tricou. good or bad.Good, dar doar pentru tricou.
11.01.201321.5KB
:rotfl: poze cu noi:rotfl:
19.04.201122.2KB
hot. hot or notHot.
12.06.201241.3KB

 
:uimit:  :uimit: poze cu noi:uimit: :uimit:
15.04.201141.2KB
:zzz: poze amuzante:zzz:
16.04.201130.1KB
me too, but i like narsha more. brown eyed girlsMe too, but i like Narsha more.
11.05.201221.9KB
good good or bad.Good
29.04.201250.8KB

 
:zzz:  :rotfl: devilish:zzz: :rotfl:
17.03.201138.5KB
1o. :nebun: note pentru poze1o. :nebun:
01.08.201247.3KB
;)  :rotfl:  :rotfl: poze cu animale;) :rotfl: :rotfl:
05.03.201155.9KB
:zzz: tokio hotel concert:zzz:
04.04.201123.5KB

 
vreau o poza cu hyunseung vreau o pozaVreau o poza cu HyunSeung
22.06.201227KB
costumul asta e chiar celebru.  :rotfl: 2pm.Costumul asta e chiar celebru. :rotfl:
23.07.201253.1KB
=)=)
08.08.20117.4KB
eu sunt cidata, probabil ca acum vreo 6 luni voi, fanele tokio hotel, m-ati fi strans de gat! nu caEu sunt cidata, probabil ca acum vreo 6 luni voi, fanele Tokio Hotel, m-ati fi strans de gat! Nu ca as fi fost vreo antifana, dar ma rog. Imi amitesc perfect. Luam reviste Bravo si Popcorn Si Cool girl si vedeam Tokio htel. Nu prezentau nici cel mai mic interes pentru mine, treceam nepasatoare. Era la bancuri in Brovo o chestie in care faceau misto de cat de slab e Bill si de corpul Kesha-ei si ma rog. A doua zi aveam istorie, profa e super de treaba, vorebam orice cu ea. O sa-mi fie tare dor de ea =( . In fine si am scris ceva la inceput apoi am deviat nu stiu cum de la subiec. Noi aveam cativa baieti in clasa care aveau parul mai lungut si si-l faceau cu placa. Si ei se plandgeau ca de ce sa le scada nota la purtare ca au parul asa de lung si chestii d'astea. Si profa le zicea ce! vreti sa fii fete sa va faceti eomo sau ce?! Bine inteles ca toti radeam, iar profa zambea, era ca o prietena a noastra, of cat o iubesc! Si un baiat nu nu, domna, numai ca asa ne place si ma rog, la un moment dat ma trezesc eu. Doamna vor sa se faca ca aia de la Tokio Hotel. Sincer nici nu-mi pasa de viata lor, vazusem fugitiv vreo doua videoclipuri la Tv si nici n-am stat prea mult sa ma uita ce-i cu ei. Si profa , vrei sa te machezi ca aia sa ai parul lung si fii confundat cu o fata ( nu mie ci unui baiat). Radeam cu ntotii de ne prabuseam. Dupa vreo doua-trei saptamani am vrut sa iau melodii noi si eram cu o pretena pe-afara si vorveam si i-am cerut telefonul sa i-au melodii, Treceam repede de la o melodie la alta sdi le copiam pe telefonul meu la fel de repede, nici nu eram prea atenta la ele. Ziceam asta suna bine, asta nu. Mai tarziu m-am dus in casa. Am inceput sa caut pe telefonul meu sa vad ce am luat eu pe acolo. Am gasit doua melodii marca TH. Erau Schrei si Don't Jump. Am asculta sa vad ce mai e si cu astia. Cantau bine, foarte bine. Cdred ca in seara aia le-am acsultat de vreo zece ori pe fiecare. Saptamana urmatoare era vacanta, in week-end am mers la varamea. Am intreat pe calculatorul ei. Mi-am sters toate melodiile din telefon si am inceput sa downloadez melodii cu Th vreo 60 de melodii cred si apoi le-am tras pe telefonul meu. Am ajuns acasa, an treas muzica pe telefon pe calculator si apoi am sters dein telefon ce nu imi placea l;a nebunie. Cand am tras cantecele, eu nici macar nu le ascultasem, le trageam direct fara sa-mi pese, de-abia acasa le-am ascultat pe toate. Eu nu ma interesasem de persoanele lor, pur si simplu imi placeau cum cantau. Am cautat doar pe Wikipedia despre formatie si despre membrii ei. Am vorbit cu Laura, Laura mea, si am innebunit-o si pe ea. Vreo doua saptamani am ascultat Tokio Holet in continuu, iar Laura imi dadea informatii biografice despre ei. La un moment dat am inceput sa ma uit la filmulete cu ei, la video-uri si am inceput sa-l ador pe Bill apoi m-am mai calmat, stiam ce inseamna o obsesie si nu vroiam sa ma obsedez asa de mult. La un moment dat am inclinat spre Tom, acum sunt intre si sunt obsedata de ficuri cu ei. Si ascult muzica de la ei si in mintea mea se ragaseste Th destul de mult, mai ales ca eu visez mult cu ochii deschisi.
21.06.201150.9KB

 
:zzz: bill kaulitz 2011:zzz:
01.03.201133.1KB
hot.  :nebun: hot or notHot. :nebun:
24.04.201220.4KB
heiii alice, mersi !:*:*
voi fi activa aici ;3 . 
ohh, gata fetelor , ma rusinesc repede, sa moaraHeiii Alice, mersi !:*:* Voi fi activa aici ;3 . Ohh, gata fetelor , ma rusinesc repede, sa moara chiuveta de nu :rusine: . Eu sunt Suceveanca ;o3 .
17.04.201225.6KB
:rolleyes: bill nemachiat:rolleyes:
13.03.201136.4KB

 
10 note pentru poze10
10.01.201328.7KB
:wink2: poze cu noi:wink2:
05.05.201176.3KB
10 :nebun: note pentru poze10 :nebun:
12.05.201233.5KB
4. note pentru poze4.
05.05.201119.2KB

 
7 :dinti: note pentru poze7 :dinti:
09.04.201111.9KB
ai dreptatde 
 asta pentru ca o persoana la fel ca bill nu mai exista in toata lumea
si aici nu maAi dreptatde Asta pentru ca o persoana la fel ca Bill nu mai exista in toata lumea Si aici nu ma refer la fizic
11.04.201129.7KB
nustiu . e varza o.o .  :rotfl:  :rotfl: hey! crissa` laNustiu . E varza o.O . :rotfl: :rotfl:
17.04.201244.5KB
1o. :rotfl: note pentru poze1o. :rotfl:
05.06.201237.5KB

 
good good or bad.Good
25.06.201254.8KB
hot. hot or notHot.
24.07.201220.7KB
inca una.. poze cu noiInca una..
30.06.201123.3KB
not hot or notNot
23.06.201221.4KB

 
good. good or bad.Good.
22.04.201229.7KB
unitar :zzz: fazanunitar :zzz:
28.03.20113.3KB
:rusine: bill kaulitz:rusine:
18.03.201112.5KB
:rotfl:  :rotfl: gustav cel mic si ciufulit:rotfl: :rotfl:
14.03.201133.7KB
InapoiInainte