Colectia de poze fr33dom.3xforum.ro
Total 4534 poze.

InapoiInainte

 
4 bill kaulitz poze modificate4
20.04.201132.8KB
hot. hot or notHot.
21.06.201229.3KB
:wink2: bill kaulitz 2011:surprised: :wink2:
01.03.201121KB
hot. hot or notHot.
07.06.201230.9KB

 
not, arata ciudat in poza aia hot or notNot, arata ciudat in poza aia
10.01.201326.2KB
:rotfl:  :rotfl: ce mai zi de primavara cu  alice  :zzz:  :zzz: poze cu noi:rotfl: :rotfl: Ce mai zi de primavara cu zapada Mersi Alice :zzz: :zzz:
06.03.201123.3KB
alice foarte tare faza cu mama ta care intra si pe geam... revenind eu cred ca va fi cu damonAlice foarte tare faza cu mama ta care intra si pe geam... Revenind eu cred ca va fi cu Damon :nebun: adica aminteste-ti ca in ultimul episod el aproape moare ca l-a muscat un varcolac si ea il saruta( cred ca a facut asta crezand ca el va muri) dar Katerina vine cu leacul si nu o sa moara deci. Pe deasupra ii spune ca e in regula daca ii iubeste pe amandoi pentru ca si ea a facut la fel! :limba: Vreau sa ramana cu Damon, vreau vreau pur si simplu vreau! Se potrivesc foarte bine chiar si in realitatate s-ar potrivi. Si Alice si eu astept cu nerabdare sezonul 3 :limba: ps:uite-te si tu cat de bine se potrivesc,iar celalalt parca e pe dinafara :
22.06.20116.1KB
i love this photo :nebun: b1a4.I love this photo :nebun:
09.01.201345.9KB

 
ce fan micut :zzz:  :zzz: tokio hotel si faniice fan micut :zzz: :zzz:
15.03.201110.9KB
10 :nebun: note pentru poze10 :nebun:
24.07.201228.9KB
hot hot or notHot
25.06.201246.7KB
6.03.2011 :rotfl: poze cu noi6.03.2011 :rotfl:
09.03.201131.4KB

 
oppa zi ca-s draguta... si ca-ti plac unghile :rotfl: lenea verde.Oppa zi ca-s draguta... si ca-ti plac unghile :rotfl:
27.04.201237.5KB
:nod:  :nod:  :nod: bill kaulitz:nod: :nod: :nod:
18.03.20119.6KB
7 note pentru poze7
18.04.201226.9KB
hot :nebun: hot or notHot :nebun:
29.04.201226.6KB

 
ione pun pariu ca sa te intalnesti o data si o data cu bill:d pariuriione pun pariu ca sa te intalnesti o data si o data cu bill:D
28.03.201117.1KB
e cuafura mea pref ( de la bill) :rotfl:  :wink2:  :rotfl: bill kaulitz 2011e cuafura mea pref ( de la Bill) :rotfl: :wink2: :rotfl:
14.03.20114.2KB
ce-mi place asta :nebun: teen topCe-mi place asta :nebun:
13.05.201232.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: bill si tom:nebun: :nebun: :nebun:
16.03.201121.1KB

 
:razz:  :razz: gustav cel mic si ciufulit:razz: :razz:
14.03.201119.6KB
dragul de el :nebun: death note.Dragul de el :nebun:
16.07.201225.7KB
:cool: bill kaulitz  micut:cool:
12.03.201110KB
buna!  sunt noua pe forum :hi:  
numele meu este laura,sunt din bucuresti si sunt nascuta pe 25 meuBuna! Sunt noua pe forum :hi: Numele meu este laura,sunt din bucuresti si sunt nascuta pe 25 martie; preferatul meu este bill si nu stiu ce alceva as putea sa va mai spun:D ma bucur ca sunt aici, vb:-*
30.04.201124.1KB

 
uite ma asta era :nebun: yu ha min.Uite ma asta era :nebun:
29.04.201225KB
hot. hot or notHot.
11.05.201230.6KB
unul plasat pe mana stanga cu tatuajele lui billUnul plasat pe mana stanga cu mesajul: Freiheit89=Libertate89
12.03.201112.1KB
vreau o poza cu kim hyoyeon. vreau o pozaVreau o poza cu Kim HyoYeon.
15.07.201221.8KB

 
not . hot or notNot .
19.04.201225.3KB
ce intrbari i`ati pune lui georg ??? :rotfl: intrebari pentru georgce intrbari i`ati pune lui georg ??? :rotfl:
13.03.201116.9KB
ce tare :uimit: bill si tomce tare :uimit:
16.03.201113.4KB
vreau o poza cu sandara park vreau o pozaVreau o poza cu Sandara Park
27.05.201226.6KB

 
:zzz: bill kaulitz:zzz:
18.03.201112.9KB
how pretty :nebun: 
i love sica's shoes girls'How pretty :nebun: I love Sica's shoes
31.07.201239.9KB
am vrut sa-mi fac si asa, dar blitzul ala e tampit si daca il opresc nu iese clara poza, dar am siAm vrut sa-mi fac si asa, dar blitzul ala e tampit si daca il opresc nu iese clara poza, dar am si la fata.
29.04.201237.2KB
:razz: tokio hotel si fanii:razz:
15.03.201145.4KB

 
9 note pentru poze9
19.04.201227.4KB
:zzz: poze cu animale:zzz:
16.04.201141.2KB
good.  :nebun: good or bad.Good. :nebun:
13.05.201265.2KB
draguta nu gluma.... :razz:  :nebun: :d poze cu noiDraguta nu gluma.... :razz: :nebun: :D
30.03.20113.3KB
InapoiInainte