fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: BrianaS
 | Femeie 23 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
"Mie serialul mi se pare o combinatie intre doua seriale superbe : You're beautiful si Coffee Prince." si eu m-am gandit la acelasi lucru cand am citit, de fapt doar la You're Beautiful. Cred ca o sa ma uit si eu foarte curand.
_______________________________________

|
|
| pus acum 13 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Vai, eu credeam ca drama asta e veche, cam din 2006 asa, cand am vazut ca e chiar din 2012 
_______________________________________

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Da, este destul de noua
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 13 ani |
|
Green.
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1858
|
|
Am vrut sa ma uit la drama asta, sper ca vara asta o s-o vad 
_______________________________________

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Vizionare placuta atunci 
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 13 ani |
|
Green.
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1858
|
|
L-am vazut, in sfarsit 
_______________________________________

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Si cum a fost? :]
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 13 ani |
|
Green.
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1858
|
|
Mi-a placut. Initial am ramas interzisa, nu stiam ca Go Eun Ah seamana chiar asa mult cu Mir, asta probabil si pentru ca era tunsa scurt, oricum mi-a placut de ea maxim. Nu pot spune acelas lucru si despre Park YooHwan, fratele lui este actorul meu preferat, avam asteptari mai mari de la el, dar a jucat totusi binisor. Iar YongHwan si SeChang au fost geniali 
_______________________________________

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Da, serialul e destul de bun iar actorii sunt adorabili. Ma bucur ca ti-a placut
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 13 ani |
|