fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
fr33dom / Sa facem cunostinta! / Dubii Dubii Dubaa Dubii Dubii Dubaa PEEERRYYYY Moderat de Smiley, Zombie
Autor
Mesaj Pagini: 1
HappyWeasel~
New

Din: Southampton
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9
Well, lasand la o parte numele ciudat al topicului =] , eu sunt Dee. xD Am 14 ani, si locuiesc in Timisoara. :3 Imi plac Nirvana, Naruto, vara, culoarile mov si verde si sa lenevesc in fata compului. Sunt o persoana deseori seaca, si uneori chiar enervanta. xD Ma imprietenesc repede :"> .
Whatever, sper sa ne intelegem. xD


_______________________________________
Creierul imi danseaza imbibat de tequile.

     

You can be the boss, daddy, you can be the boss, bad to the bone, sick as a dog. You know that I like, like you a lot, don't let it stop. The liquor on your lips makes you dangerous.~



pus acum 13 ani
   
Insectă
Sweet Fan

Din: Aradu' la putere.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 295
Numele topicului = EPIC :))
Anyway.
Bine ai venit!! <3


_______________________________________
This is the last time I raise a fist to fight...
Reach out your hands to me and let's just disappear.



pus acum 13 ani
   
HappyWeasel~
New

Din: Southampton
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9
Yay, mersii! <3
Totul e datorita tie. :> :]]


_______________________________________
Creierul imi danseaza imbibat de tequile.

     

You can be the boss, daddy, you can be the boss, bad to the bone, sick as a dog. You know that I like, like you a lot, don't let it stop. The liquor on your lips makes you dangerous.~



pus acum 13 ani
   
Insectă
Sweet Fan

Din: Aradu' la putere.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 295
Daa, ce importantă mă simt. xD

_______________________________________
This is the last time I raise a fist to fight...
Reach out your hands to me and let's just disappear.



pus acum 13 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Bun venit Dee! Eu sunt Andra sau Andre,Zmeurica,cum vrei tu dintre astea.
Ce zodie esti? Ce fel de muzica asculti?
Ne lasi un id ceva?
Sper sa distrezi pe aici si sa iti faci prieteni. Fetele sunt toate foarte de treaba si sunt sigura ca va veti intelege. Spor la postat.


pus acum 13 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Buna Dee ! Bine ai venit :* . Sunt Roberta, sper sa ne intelegem. Ce iti pot spune ... Spor la postat si sper sa te distrezi alaturi de noi :*

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 13 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
Welcome Dee! ^^ I'm Magda. 

_______________________________________


pus acum 13 ani
   
Green.
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1858
Bun venit pe forum
Sper sa ne intelegem bine, eu sunt Raluca


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
HappyWeasel~
New

Din: Southampton
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9
Multumesc tuturor pentru urari! =]

Raspunsrui pt. Zmeurica:
- Sunt Sagetator, si sunt foarte mandra de asta! xD
- Ascult grunge sau alternative rock. Dar mai imi place si metal. xD
- miki_luv_crazy_things. ^^

Modificat de HappyWeasel~ (acum 13 ani)


_______________________________________
Creierul imi danseaza imbibat de tequile.

     

You can be the boss, daddy, you can be the boss, bad to the bone, sick as a dog. You know that I like, like you a lot, don't let it stop. The liquor on your lips makes you dangerous.~



pus acum 13 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Welcome !
Have fun


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 13 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Welcome, DEEEEEEE #.#
Ai lav numele topicului:]]]]]
Pozee?
Simte-te ca acasa >;D<


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Iti place The Vampire Diaries? :o3

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 13 ani
   
Copil Sârmă .
De-al casei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 606
]NARUUTOOO ;3 .
Scuze  , sunt o ciudată .
Bun venit aici :3 .
Eu sunt Crissa dar nu contează asta .
Ce personaj din naruto îţi place ? ;3.
Agent P ;3 .


_______________________________________



pus acum 13 ani
   
Iepure^^
Fresh Fan, Best Photo, Best Avatar

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 117
Hei welcome^^ [un welcome fooooarte intarziat pot spune xD]
Imi place ca vorbesti cu xD :3
E foarte cute^^
Ummm...
Ce mai pot spune OwO?
Have fun!


_______________________________________
Dear Heart..


                      WHY HIM?


pus acum 13 ani
   
pastila
New

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 2
Respect for Nirvana
     


_______________________________________
Invizible Only stupid people can't see me

pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la