fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Adelinadia
Femeie
25 ani
Mures
cauta Barbat
27 - 71 ani
fr33dom / Seriale / Pretty Little Liars Moderat de Green., K.
Autor
Mesaj Pagini: 1
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Ei bine, stiu eu o persoana de pe forum, care chiar vizioneaza acest serial. Smiley[Roberta] vizioneaza acest serial, iar eu il am pe lista de vacanta. Stiu in mare ce se petrece in el si mi se pare foarte interesant.

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Insectă
Sweet Fan

Din: Aradu' la putere.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 295
Mă bucur să aud asta. xD

_______________________________________
This is the last time I raise a fist to fight...
Reach out your hands to me and let's just disappear.



pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Daa, eu mă uit și imi placee :o3!
Ai văzut ca a apărut la Bravo cartea Secretele Hannei? Și o să mai apară și ale lui Emily, Aria si Spencer. M-am apucat de ea și e interesantă. La serial nu m-am mai uitat de ceva vreme, de vreo lună. Am rămas la episodul 6 din sezonul 2 parcă... Care tipă e preferata ta? :-?


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Insectă
Sweet Fan

Din: Aradu' la putere.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 295
Toate îmi plac la fel de mult, chiar nu pot alege.
Şi eu am terminat sezonul 2, tot aştep să fie iunie să apară al treilea. <3
Aş vrea să dau timpul înapoi să mă pot uita iar de la capăt. =))))


_______________________________________
This is the last time I raise a fist to fight...
Reach out your hands to me and let's just disappear.



pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
De uitat te poți uita, dar nu mai are același farmec  . Mie nu-mi place sa ma uit la un serial de două ori... Poate sunt eu nebună, dar asta cred. Nu prea mai am eu timp de seriale acum, sunt prea preocupată cu ieșitul afară . Dar serialul ăsta chiar merita :o3 !

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la