fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil Adelinadia
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Ei bine, stiu eu o persoana de pe forum, care chiar vizioneaza acest serial. Smiley[Roberta] vizioneaza acest serial, iar eu il am pe lista de vacanta. Stiu in mare ce se petrece in el si mi se pare foarte interesant.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Insectă
Sweet Fan
 Din: Aradu' la putere.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 295
|
|
Mă bucur să aud asta. xD
_______________________________________ This is the last time I raise a fist to fight... Reach out your hands to me and let's just disappear.

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Daa, eu mă uit și imi placee :o3! Ai văzut ca a apărut la Bravo cartea Secretele Hannei? Și o să mai apară și ale lui Emily, Aria si Spencer. M-am apucat de ea și e interesantă. La serial nu m-am mai uitat de ceva vreme, de vreo lună. Am rămas la episodul 6 din sezonul 2 parcă... Care tipă e preferata ta? :-?
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Insectă
Sweet Fan
 Din: Aradu' la putere.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 295
|
|
Toate îmi plac la fel de mult, chiar nu pot alege. Şi eu am terminat sezonul 2, tot aştep să fie iunie să apară al treilea. <3 Aş vrea să dau timpul înapoi să mă pot uita iar de la capăt. =))))
_______________________________________ This is the last time I raise a fist to fight... Reach out your hands to me and let's just disappear.

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
De uitat te poți uita, dar nu mai are același farmec . Mie nu-mi place sa ma uit la un serial de două ori... Poate sunt eu nebună, dar asta cred. Nu prea mai am eu timp de seriale acum, sunt prea preocupată cu ieșitul afară . Dar serialul ăsta chiar merita :o3 !
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|