K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Am vrut si eu sa ma uit la asta. :-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Eu m-am uitat din pricina lui Min Ho. Abia vazusem City Hunter si vroiam sa mai vad seriale cu el asa ca am descoperit personal taste. Te vei amuza copios la aceasta drama, mai ales ca Min ho este considerat pana pe la jumatatea serialului, cred, gay!
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|