fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ana Maria 25 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 68 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Drama asta e asa amuzanta, in special So Min 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Da! Mi-a placut mult si sper ca peste ceva timp sa o pot revedea.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Mie nu-mi place sa ma uit la o drama de doua ori. Ma mai uit uneori pe youtube la secventele care mi-au placut mult sau pe Euforia cand n-am ce face.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Nici eu nu m-am uitat pana acum la vreo una de doua ori, insa banuiesc ca daca va trece ceva timp si voi uita detaliile, atunci o voi putea revedea.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Eu nu am vazut varianta YouTube a serialului, dar nu sunt lungi oricum. :-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Oh, acele mini episoade sunt super ultra tari! Trebuie sa le vezi. Nu sunt lungi. In jur de 10-15 minute fiecare, din cate imi amintesc.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|