fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
roxigirl85 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 46 ani
fr33dom / Proza scurta / Cine esti tu? Moderat de Smiley, Zmeurica, Zombie
Autor
Mesaj Pagini: 1
тяυє cσℓσυяs
Sweet Fan

Din: Somewhere away
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 281
   Fulgi stralucitori, puri au inceput sa cada din cerul albicios. Afara temperatura e atat de scazuta incat pot sa imi observ respiratia greoaie. Dar oricat de rece ar fi, sau cat de trist ar deveni intreg peisajul nu imi pasa.
  Observ cum lumea trece prin fata mea mirata cand ma vede imbracata doar intr-o bluza si niste blugi. Nu ma deranjeaza, deoarece stiu ca ei habar nu au ce e cu mine.
  Nu simt mai nimic acum, caci acum intreaga mea fiinta e cuprinsa de amintiri mult prea giganse cu noi doi ce imi incalzesc corpul, spiritul si in acelasi timp ma fac sa zambesc ca un copil mic.
  Nu pot uita aceea zi cand printre atatea fete straine si noi, pe tine te-am remarcat din prima, inima incepandu-mi sa imi bata cu putere. Nu pot sa uit nici acel sentiment placut ce m-a cuprins in momentul in care ti-am auzit vocea .
  Incep sa surad aducandu-mi aminte de acele mici momente ce inca continua sa existe, ma induc in eroare si ma fac sa nu inteleg absolut nimic.
  Incerc sa te descopar, dar pe zi ce trece complexitatea ta ma uimeste. Te analizez si incep sa te inteleg pana cand tu pur si simplu imi rupi firul.
  Ma faci sa vreau sa nu mai fi sclipirea din ochii mei. Sa vreau sa dispari din mintea mea si totusi oricat as incerca nu reusesc.


_______________________________________
                         If you want, you can defeat the pain

                        And the emptiness inside your soul

                       Beneath the shame of memories

                      You can rise and break the pain



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Uuu ne intoarcem cu gandul la iarna! Te rog nu   prea frig.
" pe tine te-am remarcat din prima, " imi place foarte mult cum suna asta, parca iti da asa un fior.


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la