Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Ma gandeam ca poate mai vrea cineva sa participe la concursul asta cu postari. Ca eu una vreau. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Nu se inscrie nimeni la concursul asta?
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Ma inscriu si eu cu 850 de posturi, andra, scrie si tu numarul tau actual de postari, ca sa fie ok
Aaaa, ar fi bine daca am da o recompensa pentru acest concurs, dar aici trebuie sa discutam cu Alice Premiul ar fi gen 100 de postari sau asa ceva, sar daca e pe locuri, nu stiu:-?? Dar asa, ar fi mai motivant 
Modificat de BloodyDreamer (acum 14 ani)
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Pai ar putea sa fie pentru locul 1 100 postari. Locul 2, 80 de postari si 3 nu stiu sa zicem 50. Eu ma inscriu cu 5107 postari.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Mada-7 postari Andra-27 postari
Am facut eu calculul pentru luna ianuarie si ce-i drept e slab,dar na..numai noi doua pe tot forumul ma asteptam sa fie asa. Cu toate astea eu o sa mai fac si pentru februarie,daca se mai inscrie si altcineva. Poate vom fi mai multi de data asta. Oricum felicitari! 
|
|
| pus acum 14 ani |
|