fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Stefania23
Femeie
24 ani
Dolj
cauta Barbat
25 - 46 ani
fr33dom / Concursuri / Citatul Lunii  
Autor
Mesaj Pagini: 1
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Aici fiecare user isi alege un citat, iar ceilati useri ii dau note. La sfarsitul lunii aflam cine este castigator
Deci sa incepem!

Eu particip cu:
" Best way to not get your heart broken is pretend you don't have one"


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Eu cu asta:  "O mare durere sa iubesti. O mare nenorocire sa scapi de aceasta durere."
De I.L.Caragiale.


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Dragut.
Cine mai participa?


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Ma dar voi ati intrebat pe cineva de concursurile astea?Adica daca va fi Alice de acord si de astea?

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Bine, o luam de la inceput:

Andra, atotinputernicita de Alice (care este plecata in sfanta Germanie) sa conduci forumul in lipsa prezentei ei, ne lasi pe noi, supusii forumului si al regulilor sale, sa postam aceste minunate si prea interesante concursuri?

Zici ca-s sagetator cu comentariul astaXD


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Ma nu eu trebuie sa va dau voie,dar eu am propus o idee si am intrebat inainte.Asa trebuia sa faceti si voi.Acum ideile raman pentru ca na...nu am cum sa o intreb pe Alice,dar asa era frumos.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Nu ai zis ca Alice te-a lasat sa ai grija de noi? Ar trebui sa iei niste decizii si tu. Nu-i mare scofala... Niste concursuri la care participa vreo 3 useri. Te descurci

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Unde am zis asta?Nu eu sunt administratora...deci nu iau decizii in numele altora.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Dar ai grija de noi, nu-i asa mami? ;

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Am,gata cu off-ul.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Andreea eu am adaugat aceste  topicuri si credeam ca nu este vreo problema.Nu cred ca Alice se va supara daca incercam sa punem forumul pe picioare
Cum spuneam cine mai participa?


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Nu mai participa nimeni? Nu cred ca Alice se va upara, da nah, nu era rau sa o intrebam si pe ea.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Eu!
`Dragostea se naste din priviri,creste pe buze si moare in lacrimi`
Nu mai stiu cine a spus asta:]]
Dar e cineva cunoscut, va asigur


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Lasa, nu e nimic!

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Pun si eu.
Cartile sunt cei mai tacuti si constanti prieteni,sunt cei mai accesibili si intelepti consilieri si cei mai rabdatori profesori.
Autor.Charles W.Eliot


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Frumos citat

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Mersi.La fel si al tau.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Toate sunt interesante si pompoase (mai ales al meu, bineinteles! )(se poate sa nu ma mandres eu? Nu, nu!  )

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Da Putem incepe sa dam note?

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Eu zic ca da.
So: Bai eu le-as da la toate 10 dar sa imcerc sa nu.
Laura-10.
Andra-9.5
Kat-9


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Laura -> 9,00
Mada -> 9,50
Andra -> 9,00


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Multumesc, multumesc      

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Si eu multumesc.
Deci Mada-9.50
Kat- 9
Laura- 9

Modificat de Andreea (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Mersi Mada de 10
Mada -  9,50
Kat - 10
Andra - 9,50


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Ma, cu placere!

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Si eu mersi. Face cineva calculele?

Modificat de Andreea (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Daca nu e prea tarziu as vrea sa va dau si eu un 10 la fiecare

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Multumim.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Ooo, multumesc frumos! (Stai! Eu am participat?! Aaa, da!)

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Alt concurs nefinalizat .
O sa fac direct calculul . Nu am dispozitia necesara sa dau note.
Deci:
Laura: 9,50 Locul II
Madalina: 9,62 Locul I
Kat: 9.50 Locul II
Andra: 9.50 Locul II

Felicitari pentru citatele superbe cu care ati participat!


P.S:Chiar imi place acest concurs deci nu inteleg rostul acelui off de pe pagina anterioara cu privire la parerea mea. Eram plecata deci nu aveati cum sa ma intrebati de acest concurs. 
Chiar ma bucur ca la-ti creat deoarece mi se pare foarte interesant. Felicitari pentru idee Laura!
Si totusi, mai participa cineva? Ca vreau si eu sa ma inscriu cu un citat


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Era doar o discutie. Si nu am avut timp sa finalizez mereu concursurile. Scuze.

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Ok, deci hai sa incepem:
Eu ma inscriu cu asta: "Un om trebuie sa incerce doar ceea ce poate." By I.L.Caragiale

Modificat de Mada (acum 14 ani)


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
"Soldatul merge la război ca să-şi ucidă duşmanul? Nu: merge ca să moară pentru ţara lui. Femeii îi place oare să-i arate soţului cât este de mulţumită? Nu: vrea ca el să vadă cât i se devotează, cât suferă ca să-l vadă fericit pe el. Aşa se întâmplă: copii care renunţă la visele lor ca să-şi bucure părinţii, părinţi care renunţă la viaţa lor ca să-şi bucure copiii, durerea şi suferinţa justificând ceea ce trebuie să aducă doar bucurie: dragostea."
Paulo Coelho în Unsprezece minute (2003)

E cam lung, insa are o semnificatie aparte pentru mine.


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Si eu pun.

`A real hero is someone who gets up even when he can't.` ~ J. L.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Si eu.
''Talentul este un subtirel izvor de munte. Trebuie sa-i sapi calea in piatra si sa-l captezi cu inalta osteneala. '' (Gala Galaction)

Modificat de Andreea (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Votam?
In fine, cred ca da

Alice->7, nu mi-o lua in nume de rau, sunt cam de alta parere.
Katy->9.5
Andra->10


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Mersi Mada.  
Sa votez si eu.
Mada: 10(sunt de aceeasi parere,ca si eu fac la fel)
Alice-9
Kat-8


pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Si eu, si eu.

Alice-10-Sunt acaparata, mi se pare adevarat.
Mada-10-Scurt si la obiect.
Andra-10- Frateee, imi place si citatul tau, si a mai fost si artistic plus plus :3

Scuze ca am dat tuturor 10 v.v


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Mersi Kat.

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la