fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee Profile
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
fr33dom / Concursuri / Cea mai draguta fotografie  
Autor
Mesaj Pagini: 1
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
In fiecare saptamana fiecare user opteaza pentru o fotografie si primeste note de la ceilati. La sfarstiul saptamanii vedem cina a castigat

Eu particip cu:

cea mai draguta fotografie fiecare saptamana fiecare user opteaza pentru fotografie primeste note

22.1KB


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Iar eu cu asta:

cea mai draguta fotografie iar asta: Moderator

12.8KB


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Hei amadoua avem poze cu tenisi

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Iar a doua poza am luat-o din telul tau.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Da stiu ca e din telul meu!
Hei nu mai participa nimeni?


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Ce draguta fotografie

Modificat de laurarock (acum 14 ani)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Daca ai stii ce greu mi-a fost sa aleg

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Aha! Te-am prins cu mata (pisica nu mama ta) in sac!
:]]
Deci esti de acord cu concursul asta / : )


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Pff....eu doar am spus ca trebuia sa ma anuntati ca sa era frumos si poate veneam si eu cu alte idei sau eu stiu,dar na...acum ce pot face?Nu va pot interzice plus ca imi place.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Andreea nu mi se parea necesar sa-ti cer parerea ta sau a oricui; pur si simplu am deschis un topic nou, nu vad ce este asa rau. L-am deschis pentru ca am vazut ca mai nimeni nu mai trece pe aici.Chiar vreau sa mai adaugam lucruri noi forumului, deci sa vorbim atunci  la cafenea sa vedem  ce idei avem fiecare ( scuze de off -topic)

Fetelor votati fotografiile!
Mada- 9,50
Katy - 9,50
Andra - 8

Modificat de laurarock (acum 14 ani)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Laura 9.5
Kat-10.
Andra-8


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Frate ceri parerea fiindca e un concurs,eu asa am facut cand am avut o idee.Asa e frumos si corect.Eu ma retrag din concurs.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Nu imi amintesc cand ai facut tu asa, dar ma rog...

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Pai ideea mea nu a fost pusa inca.E nevoie de multi useri.Intreab-o pe Alice,daca nu ma crezi.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Frate si tie Andra

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Ce?N am inteles ce ai vrut sa spui cu asta.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132

Andreea a scris:

Frate ceri parerea fiindca e un concurs,eu asa am facut cand am avut o idee.Asa e frumos si corect.Eu ma retrag din concurs.


Frate si tie

Adica folosesc sarcasmul


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Uf deci trebuie mai multi useri ca sa se puna in aplicae ideea ta.Am inteles acum   Poti sa-mi zici si mie la cafenea in ce consta ideea ta?

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Da iti zic.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Incheiati concursul? Vreau si eu sa particip la urmatorul. Si fetelor, gata cu cearta ( sau sarcasm'ul, cum a zis Kat :]] ) .

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Incheiasem de mult Roberta.E o discutie mai veche.Si cred ca il vor incheia curand.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Roberta, ne descurcam si singure, sunt copii mari de acum
Merci Andra pentru ca inchei tu concursul!


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Nu il inchei eu.nu am timp.Am facut asta pe destule forumuri,asa ca sa se ocupe si altcineva.

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la