fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
angela31 din Buzau
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
24 - 60 ani
fr33dom / Proza scurta / Ma retrag... Moderat de Smiley, Zmeurica, Zombie
Autor
Mesaj Pagini: 1
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Im umbra destramata de mare, stiu ca este momentul meu de glorie, de emotie, de speranta. Caldura zambetului tau se contureazar intr-un chip surprinzator care ma domina,ma intriga cu perfectiunea unei amurg instelat. Totusi m-am saturat sa incerc sa te inteleg, poate ca ai dreptat sunt prea nepasatoare ca sa pot sa te ascult. Picaturi de apa imi mangaie chipul de portelan, iar ochii de un albastru intens privesc visatori curcubeul vietii. Valurile se retrag timide in intuneric, lasandu-ma in nesiguranta, iar eu intind mana spre infinit si-i incredintez sufletul.

Un alt oneshot care sper sa va placa!( aici sa nu stergeti)

retrag... umbra destramata mare, stiu este momentul meu glorie, emotie, speranta. caldura zambetului

3.6KB

Modificat de laurarock (acum 14 ani)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Tare.E frumos.Ce pot sa zic,sa mai scrii.Imi place cum scrii.  

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Multumesc Andreea.   Cel  putin forumul asta mai are doi useri...

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Zi-mi Andra sau Zmeurica.Da.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Ok.

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
2 useri, ai? Vezi sa nu! Pe asta parca o stiu, imi suna cunoscuta, parca e si in revista scolii, oricum e superba.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Da logic ca ti se pare cunoscuta

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Tu mereu cand scrii, scrii asa de scurt? E pacat ca ai fraze frumoase, ar fi frumos ceva mai amplu...
Oricum mi-a placut!


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Da stiu ca scriu putin. Am o teorie: mai bine putin si bun.

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Parca esti profa de romana

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Ia mai taci
Pur si simplu simt ca daca mai scriu si mai continui stric ce am scris pana acum


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Asa e.Mai bine putin si bun decat mult si prost.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Uite cine tine cu mine

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Pai merg pe acelasi principiu si de aia.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Deci am lamurit lumea pana la urma de ce scriu asa putin.

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Da.Hai lasa mai bine putin decat nimic.

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la