fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: angela31 din Buzau
 | Femeie 23 ani Buzau cauta Barbat 24 - 60 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Im umbra destramata de mare, stiu ca este momentul meu de glorie, de emotie, de speranta. Caldura zambetului tau se contureazar intr-un chip surprinzator care ma domina,ma intriga cu perfectiunea unei amurg instelat. Totusi m-am saturat sa incerc sa te inteleg, poate ca ai dreptat sunt prea nepasatoare ca sa pot sa te ascult. Picaturi de apa imi mangaie chipul de portelan, iar ochii de un albastru intens privesc visatori curcubeul vietii. Valurile se retrag timide in intuneric, lasandu-ma in nesiguranta, iar eu intind mana spre infinit si-i incredintez sufletul.
Un alt oneshot care sper sa va placa!( aici sa nu stergeti)
3.6KB
Modificat de laurarock (acum 14 ani)
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Tare.E frumos.Ce pot sa zic,sa mai scrii.Imi place cum scrii. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Multumesc Andreea. Cel putin forumul asta mai are doi useri...
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Zi-mi Andra sau Zmeurica.Da. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Ok.
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
2 useri, ai? Vezi sa nu! Pe asta parca o stiu, imi suna cunoscuta, parca e si in revista scolii, oricum e superba.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Da logic ca ti se pare cunoscuta 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Tu mereu cand scrii, scrii asa de scurt? E pacat ca ai fraze frumoase, ar fi frumos ceva mai amplu... Oricum mi-a placut!
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Da stiu ca scriu putin. Am o teorie: mai bine putin si bun. 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Parca esti profa de romana 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Ia mai taci Pur si simplu simt ca daca mai scriu si mai continui stric ce am scris pana acum 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Asa e.Mai bine putin si bun decat mult si prost. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Uite cine tine cu mine 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Pai merg pe acelasi principiu si de aia.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Deci am lamurit lumea pana la urma de ce scriu asa putin. 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Da.Hai lasa mai bine putin decat nimic. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|