fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lorena13
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 40 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Tu.
Negru. Negru era tot ce vedeam. Nu mai zăream nici o umbră, nici gustul tău amar, nici florile din grădină, nimic. Urechile mi se ciulesc precum unui cățel când aud un suspin înfundat. Oricât de mult aș fi vrut să aflu ce șoptea nu puteam, pentru că era o voce prea pură pentru a fi înțeleasă. Vocea s-a auzit din ce în ce mai încet, pănâ a dispărut. Când credeam că am pierdut orice legătură cu tine, chiar atunci te-am simțit. Te-am simțit curgând pe obrajii mei albi, te-am simțit pe bărbie, dar apoi te-am pierdut iar, pentru totdeauna. Cred că asta a fost ultima dată când te-am mai simțit, după aceea totul a rămas negru, mut și amorțit. Acum e vară, sfârșit de iulie. Soarele răsare din văzduh, iar tu nu ești lânga mine. Strâng puternic din pleoape peste ochii, cu speranța că tu vei apărea, dar nimic nu se întâmplă. Am senzația că ești aproape, dar ți-e frică să te arăți. Nu înteleg de ce, ai fost cel mai bun prieten al meu, de ce ai dispărut? Tu ai fost singurul care m-a ajutat să trec peste toate, singurul care m-a facut să văd lumina, tu ai fost mereu cu mine. Timpul trece repede, iar astrul ajunge și mai sus, pe cer. Până și Soarele e singur, norii lipsindu-i. Oare steaua de pe cer se simte la fel ca mine? Oare ea e afundată în tristețe fără norii săi? Oare ea știe că eu exist? Dar tu, prietene care ai dispărut, tu ști ceva de nori? Nu te pot înțelege, nu îți înțeleg plecarea și nu pot trăi fără tine. Simt că dacă tu nu ești cu mine eu nu pot supraviețui. Nu pot s-o fac de una singură, fără sprijinul tău. Dacă nu ești tu, eu nici să mor nu pot. Aș da orice ca să te întorci, ca să mă reîntorc și eu la viață.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Frumos Kat. Nici un cuvant in plus.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Merci:*
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Chiar...foarte tare.E dragut.Imi place.Bafta in continuare!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Multumesc mult Andra! Si eu sper sa mai scriu ceva Nu stiu cum sa fac, stiu ca pot scrie mereu (am o gramada de timp liber), dar pur si simplu mi-e lene si am o senzatie ca daca ma apuc de scris o sa iasa o prostie, asa ca ma razgandesc.. Sorry de off-topic!
See ya! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Cred ca e vorba de lene la mijloc, dar mai bine incetam cu off-topic ca nu-i frumos! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|