fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
xxIRISxx pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Timis
cauta Barbat
25 - 60 ani
fr33dom / Proza scurta / Steaua sufletului meu. Moderat de Smiley, Zmeurica, Zombie
Autor
Mesaj Pagini: 1
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Steaua sufletului meu


  O stea s-a desprins din panza celesta, stingandu-se pentru totdeauna, la fel ca fericirea mea…
   Simt in fiecare noapte sufletu-mi sfasit  in tot mai multe bucatele si moartea tot mai aproape de gatul meu.
   Speranta mea se scufunda in abisul singuratatii mele. Simt frica de a nu fi uitata, dar mai rau, simt durerea ascutita a urii si a dragostei, un ghimpe adanc infipt in inima mea.
   Acum vantul imi sopteste ca o mica stea s-a tocmai s-a nascut, imi ridic privirea si o zaresc, dar eu nu-mi simt inima descatusata din stransoarea ghimpelui ce-mi sfredeleste inima ca un cutit si raman in temnita dureroaselor mele amintiir, ce refuza sa ramana intr-un colt intunecat, ascuns al mintii mele si revin ca niste sageti otravite…
   El, blestemul meu, ucigasul meu, cel care a suflat peste flacara stelei mele, n-ar fi trebuit sa existe, iar eu n-ar fi trebuit sa iubesc…vreodata, dar el exista, iar eu il iubesc si il urasc in acelasi timp, luptand pentru o gura de aer, blestemandu-mi destinul, in fiecare clipa apasatoare a vietii mele…


Nu e super, e facuta de mult, dar sper sa va placa

Modificat de Mada (acum 14 ani)


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
E frumos, sentimentele sunt bine exprimate deasemenea. M-au deranjat punctele de suspensie, ai fi putut sa renunti la el in penultimul paragraf. In rest mi-a placut foarte mult. Ti-as da un minus 10

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Stiu, dar nu am mai citit-o, nu ma baga la puscarie, am facut-o in clasa a 7-a, si am mai modificat-o pe parcurs. Si asa nici eu nu ma omor dupa ea, as vrea mai mult, dar na-m destul fler. E cam naspa, dar e a mea si tin la ea, chiar daca m-am cam plictisit de ea si mi se pare anosta

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Dar tu ce clasa esti acum ?
Eu sunt a 7a,    trec a 8a

Am pus emoticonul ala ca sa nu mai zici ca am uitat sa rad


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Mada trece clasa a 9a ca si mine   ( mada scuze ca am raspuns in locul tau)
Imi amintesc acesta compunere si observ ca ai mai facut niste schimbari si ai adaugat ultimul alineat. Cum ai zis si tu nu este extraordinar de buna( dar mie tot imi place),iar faptul ca iti  exprimi sentimentele intr-un mod artistic este de admirat.( sunt sincera)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Mda stiu si nu ma supar ca ai raspuns in locul meu, stii doar . Oricum nu-s as in literarura  

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Eh, lasa ca te pricepi si tu un pic

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
bitter
Cool Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
Foarte misto,imi place ca stii sa-ti exprimi foarte bine sentimentele si mai astept si alte creatii de ale tale:*

_______________________________________
love and rockets...

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Merci.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la