fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: xxIRISxx pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Timis cauta Barbat 25 - 60 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Steaua sufletului meu
O stea s-a desprins din panza celesta, stingandu-se pentru totdeauna, la fel ca fericirea mea… Simt in fiecare noapte sufletu-mi sfasit in tot mai multe bucatele si moartea tot mai aproape de gatul meu. Speranta mea se scufunda in abisul singuratatii mele. Simt frica de a nu fi uitata, dar mai rau, simt durerea ascutita a urii si a dragostei, un ghimpe adanc infipt in inima mea. Acum vantul imi sopteste ca o mica stea s-a tocmai s-a nascut, imi ridic privirea si o zaresc, dar eu nu-mi simt inima descatusata din stransoarea ghimpelui ce-mi sfredeleste inima ca un cutit si raman in temnita dureroaselor mele amintiir, ce refuza sa ramana intr-un colt intunecat, ascuns al mintii mele si revin ca niste sageti otravite… El, blestemul meu, ucigasul meu, cel care a suflat peste flacara stelei mele, n-ar fi trebuit sa existe, iar eu n-ar fi trebuit sa iubesc…vreodata, dar el exista, iar eu il iubesc si il urasc in acelasi timp, luptand pentru o gura de aer, blestemandu-mi destinul, in fiecare clipa apasatoare a vietii mele…
Nu e super, e facuta de mult, dar sper sa va placa 
Modificat de Mada (acum 14 ani)
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
E frumos, sentimentele sunt bine exprimate deasemenea. M-au deranjat punctele de suspensie, ai fi putut sa renunti la el in penultimul paragraf. In rest mi-a placut foarte mult. Ti-as da un minus 10 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Stiu, dar nu am mai citit-o, nu ma baga la puscarie, am facut-o in clasa a 7-a, si am mai modificat-o pe parcurs. Si asa nici eu nu ma omor dupa ea, as vrea mai mult, dar na-m destul fler. E cam naspa, dar e a mea si tin la ea, chiar daca m-am cam plictisit de ea si mi se pare anosta 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Dar tu ce clasa esti acum ? Eu sunt a 7a, trec a 8a 
Am pus emoticonul ala ca sa nu mai zici ca am uitat sa rad 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Mada trece clasa a 9a ca si mine ( mada scuze ca am raspuns in locul tau) Imi amintesc acesta compunere si observ ca ai mai facut niste schimbari si ai adaugat ultimul alineat. Cum ai zis si tu nu este extraordinar de buna( dar mie tot imi place),iar faptul ca iti exprimi sentimentele intr-un mod artistic este de admirat.( sunt sincera)
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Mda stiu si nu ma supar ca ai raspuns in locul meu, stii doar . Oricum nu-s as in literarura 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Eh, lasa ca te pricepi si tu un pic 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
bitter
Cool Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
|
|
Foarte misto,imi place ca stii sa-ti exprimi foarte bine sentimentele si mai astept si alte creatii de ale tale:*
_______________________________________ love and rockets...
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Merci.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|