fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
karina22
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 54 ani
fr33dom / Proza scurta / Te iubesc Moderat de Smiley, Zmeurica, Zombie
Autor
Mesaj Pagini: 1
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Nisipul din clepsidra vietii se scurge, sentimentul de iubire invaluie fiinta inocenta si sensibila careia ii este frica.Petale de speranta ii mangaie obrazul catifelat , iar ochii ca doua sclipiri misterioase te roaga sa nu-l lasi niciodata singur...
Adieri de vant, amurg coborat din cel mai ireal vis, un zambet vioi si inocent, doua cuvinte, opt litere...te iubesc

Dupe cum vedeti am mai scris una dintre micutele mele compuneri. Sper sa va placa si vreau pareri!

Modificat de laurarock (acum 14 ani)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Daa da daa! Ne place! Adică îmi place, nu vorbesc in numele celorlalte fete...La mai multe!  

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
E superb.Foarte frumos.Chiar te pricepi la asa ceva,Laura.Si mie imi place.Idem Roberta.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Robertaaa ne place ne place ne place place place!
Fetelor multumesc mult sunteti niste dragute 
Eeee si dupa ceva timp o sa mai pun


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
VallTaylor
Mega fan

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
Bun,a venit si randul meu.Deci,imi place foarte mult!Este spus exact esentialul!Ti-am mai spus odata ca ai talent si sa nu te lasi de ele(de proze scurte)?Daca nu,iti spun acum:Ai talen!Sa nu te lasi de scris astfel de texte!

_______________________________________
Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor!Ai incredere,stiu ce spun!Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Ce tare e!! Uite un mod frumos de a spune „te iubesc”! Dintre toate miniaturile citite de mine vreodata, ale tale imi plac cel mai mult! Asteptam si altele!  

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Am senzatia ca si p-asta o stiu, ma rog in genelal cand e vorba de compunerile tale am impresioa asta, oricum, e frumoara Laura, e un mod atat de gingas, de suav de a spune "te iubesc", imi dau lacriomile deja, m-am gandit la ceva sad, dar nici "minuscula" ta compunere nu mi-a amintit de ceva vesel, mi-a adus oarecum aminte de tragedia titanincului, tragediile lui Shakespeare(habar n-am daca se scrie asa sau altfel), mi-ai amintit de un trist PUS DE SOARE, pe scurt mi-ai amintit de tragediile dragostei, mda, ce tuta sunt, dar stii deja! Apropo, te iubesc

iubesc senzatia p-asta stiu, rog genelal cand vorba tale impresioa asta, oricum, frumoara laura, mod

15.8KB


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Si eu te iubesc Laura!!! (metaforic ca nu-s pă envers   )

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Madaa si eu  te iubesc!!!   Compunerea asta o stii deoarece erai cu mine cand am scris-o
Mda katy si pe tine te iubesc
Vall mersi de incurajare.


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Tu de pe ce calculator ai intrat, parca erai la tara. Oricum se vede asta. Fetele, dragostea pluteste in aer Nu vedeti ca toate n iubim Scuzatima, dar sunt cam adormita la ora asta.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Eu va iubesc pe toatee!

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Cand o sa-ti explodeze inima? Sincer si eu ma intreb asta

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Multumesc de comentarii fetelor

ps: Mada am intrat de pe calculatorul Alexandrei

Modificat de laurarock (acum 14 ani)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Daca e vorba de inima, raspunsul e niciodata fiindca n-am probleme cu tensiunea

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Dap, era borba de tine.   Nici eu n-am, cred

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Nici nu stiam sigur daca vorbeai de Katy sau de mine, eee acum s-a lamurit totul.

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132


De mine vorbea.

Modificat de kat2108 (acum 14 ani)


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Kat la reguli scrie sa nu lasam ca raspuns un emoticon sau un singur cuvant asa stiu eu.Sper sa nu ma insel.

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la