fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: karina22
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Nisipul din clepsidra vietii se scurge, sentimentul de iubire invaluie fiinta inocenta si sensibila careia ii este frica.Petale de speranta ii mangaie obrazul catifelat , iar ochii ca doua sclipiri misterioase te roaga sa nu-l lasi niciodata singur... Adieri de vant, amurg coborat din cel mai ireal vis, un zambet vioi si inocent, doua cuvinte, opt litere...te iubesc
Dupe cum vedeti am mai scris una dintre micutele mele compuneri. Sper sa va placa si vreau pareri! 
Modificat de laurarock (acum 14 ani)
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Daa da daa! Ne place! Adică îmi place, nu vorbesc in numele celorlalte fete...La mai multe! 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
E superb.Foarte frumos.Chiar te pricepi la asa ceva,Laura.Si mie imi place.Idem Roberta. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Robertaaa ne place ne place ne place place place!  Fetelor multumesc mult sunteti niste dragute Eeee si dupa ceva timp o sa mai pun 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
VallTaylor
Mega fan
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
|
|
Bun,a venit si randul meu.Deci,imi place foarte mult!Este spus exact esentialul!Ti-am mai spus odata ca ai talent si sa nu te lasi de ele(de proze scurte)?Daca nu,iti spun acum:Ai talen!Sa nu te lasi de scris astfel de texte!
_______________________________________ Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor! Ai incredere,stiu ce spun! Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Ce tare e!! Uite un mod frumos de a spune „te iubesc”! Dintre toate miniaturile citite de mine vreodata, ale tale imi plac cel mai mult! Asteptam si altele! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Am senzatia ca si p-asta o stiu, ma rog in genelal cand e vorba de compunerile tale am impresioa asta, oricum, e frumoara Laura, e un mod atat de gingas, de suav de a spune "te iubesc", imi dau lacriomile deja, m-am gandit la ceva sad, dar nici "minuscula" ta compunere nu mi-a amintit de ceva vesel, mi-a adus oarecum aminte de tragedia titanincului, tragediile lui Shakespeare(habar n-am daca se scrie asa sau altfel), mi-ai amintit de un trist PUS DE SOARE, pe scurt mi-ai amintit de tragediile dragostei, mda, ce tuta sunt, dar stii deja! Apropo, te iubesc 
15.8KB
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Si eu te iubesc Laura!!! (metaforic ca nu-s pă envers )
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Madaa si eu te iubesc!!! Compunerea asta o stii deoarece erai cu mine cand am scris-o Mda katy si pe tine te iubesc Vall mersi de incurajare. 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Tu de pe ce calculator ai intrat, parca erai la tara. Oricum se vede asta. Fetele, dragostea pluteste in aer Nu vedeti ca toate n iubim Scuzatima, dar sunt cam adormita la ora asta.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Eu va iubesc pe toatee! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Cand o sa-ti explodeze inima? Sincer si eu ma intreb asta 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Multumesc de comentarii fetelor
ps: Mada am intrat de pe calculatorul Alexandrei
Modificat de laurarock (acum 14 ani)
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Daca e vorba de inima, raspunsul e niciodata fiindca n-am probleme cu tensiunea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Dap, era borba de tine. Nici eu n-am, cred 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Nici nu stiam sigur daca vorbeai de Katy sau de mine, eee acum s-a lamurit totul.
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|

De mine vorbea.
Modificat de kat2108 (acum 14 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Kat la reguli scrie sa nu lasam ca raspuns un emoticon sau un singur cuvant asa stiu eu.Sper sa nu ma insel.
|
|
| pus acum 14 ani |
|