fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: surender_lady
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 26 - 47 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Pare super interesant...Cred ca ma voi uita la el cand voi putea, cu toate ca mi-am propus atatea seriale de vazut! 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Si eu vreau sa ma uit la filme si seriale, dar sunt preocupata de mult lucruri, in primul rand cititul, in al doilea forulmul si in al treilea povestile mele, eu am planuit patru, dar mai e pana sa le termin. Ai chiar pare promitatot, mai alesc ca tu ii faci multa reclama actorului principal, si e chiar dragut!
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Da, si mie mi se pare dragutel. Succes cu ficurile alea, si te asteptam sa le postezi!
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Nu-i fac reclama actorului din rolul principal , Mada. Imi place si de obicei atunci cand imi place ceva nu ma pot abtine si vorbesc intruna despre acel ceva. Mi-a placut serialul si cred ca o sa-l revad curand. Asta dupa ce nu o sa mai fiu pedepsita si o sa am voie la computer, evident .
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Cate episoade are? De curiozitate..
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Putine. 16 episoade.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Aha. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
That's my favorite drama. 
27.2KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Eu nu am o drama preferata deoarece toate imi plac in egala masura, insa va ramane mereu in inima mea ca fiind prima drama coreeana vizionata .
Jang Geun Suk e atat de superb!
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Si la mine tot asta parca a fost prima drama coreeana pe care am vazut-o :-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Green.
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1858
|
|
My second favourite drama (SG can't be beat )
Modificat de Green. (acum 14 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
This is just you opinion. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Corect, doar opinia ta 
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|