fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
surender_lady
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 47 ani
fr33dom / Seriale / You're beautiful Moderat de Green., K.
Autor
Mesaj Pagini: 1
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Pare super interesant...Cred ca ma voi uita la el cand voi putea, cu toate ca mi-am propus atatea seriale de vazut!

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Si eu vreau sa ma uit la filme si seriale, dar sunt preocupata de mult lucruri, in primul rand cititul, in al doilea forulmul si in al treilea povestile mele, eu am planuit patru, dar mai e pana sa le termin. Ai chiar pare promitatot, mai alesc ca tu ii faci multa reclama actorului principal, si e chiar dragut!

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Da, si mie mi se pare dragutel. Succes cu ficurile alea, si te asteptam sa le postezi!

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Nu-i fac reclama actorului din rolul principal , Mada.
Imi place si de obicei atunci cand imi place ceva nu ma pot abtine si vorbesc intruna despre acel ceva.
Mi-a placut serialul si cred ca o sa-l revad curand. Asta dupa ce nu o sa mai fiu pedepsita si o sa am voie la computer, evident
.


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Cate episoade are?
De curiozitate..


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Putine. 16 episoade.

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Aha.

pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
That's my favorite drama. 

you're beautiful that's favorite

27.2KB


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Eu nu am o drama preferata deoarece toate imi plac in egala masura, insa va ramane mereu in inima mea ca fiind prima drama  coreeana vizionata .

Jang Geun Suk e atat de superb!


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
Si la mine tot asta parca a fost prima drama coreeana pe care am vazut-o :-?

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Green.
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1858
My second favourite drama (SG can't be beat )

Modificat de Green. (acum 14 ani)


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
This is just you opinion. 

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Corect, doar opinia ta

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la