fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: yasminsept la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 54 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
„Narcisa sălbatică”, telenovela difuzată de Antena 1, a atins şi la finalul celui de-al doilea sezon un succes măsurat nu doar prin popularitatea în rândul telespectatorilor, manifestată pe site-ul telenovelei sau pe pagina de Facebook, ci şi prin cifrele de audienţă. Cu un scenariu coordonat de celebrul actor şi scenarist argentinian Gabriel Corrado, „Narcisa sălbatică” a ajuns rapid pe primul loc în preferinţele telespectatorilor, reuşind să se impună în acest an liderul absolut al serialelor din România. Dacă la lansare, în septembrie anul trecut, telenovela Antenei 1 avea un potenţial competitor – „Iubire şi onoare”, serialul de la Acasă TV, „Narcisa sălbatică” s-a detaşat în timp de orice concurenţă, înregistrând la primul sezon un rating mediu de 3,8 procente şi o cotă de piaţă de 10,3% la nivelul publicului urban, pentru ca la cel de-al doilea sezon să crească în audienţe şi să înregistreze un rating aproape dublu şi o cotă de piaţă mai mare cu 19%. audienŢe-record. De la începutul lui 2011, ”Narcisa sălbatică” ocupă primul loc în topul serialelor, conform audienţelor înregistrate de GFK România, în rândul telespectatorilor din mediul urban şi, mai mult decât atât, se bucură de o creştere constantă. Cele patru episoade difuzate în luna iunie, până la momentul redactării acestui material, au fost lider de piaţă pe segmentul lor orar, după ce în luna mai „Narcisa sălbatică” a înregistrat un procent de leadership de 78% la nivel urban, în condiţiile în care se afla în concurenţă directă cu programul postului Pro TV, care difuzează în acest slot sfârşitul filmului din prime time şi începutul serialului „Moştenirea”. Antena 1 a mizat pe autenticitatea poveştii pe care Narcisa şi celelalte personaje au trăit-o, dar şi pe o distribuţie de excepţie, un mix între actori cu foarte multă experienţă – Draga Olteanu Matei, Ion Haiduc, Magda Catone, Şerban Ionescu, Gabriel Duţu, Andrei Aradits, Nicole Duţu sau Cristi Popa, şi actori din tânăra generaţie – Alina Puşcaş, Vladimir Drăghia, Antonia Ionescu, Raluca Iuraşcu.
La toamnă aşteptăm continuarea! Succesul şi popularitatea de care telenovela difuzată de Antena 1 s-a bucurat în primele două sezoane i-au determinat pe producători să promită o continuare din toamnă. Aşadar, povestea Narcisei se termină doar pentru moment, pe 20 iunie, pentru a reîncepe în această toamnă cu noi provocări şi cu un succes aşteptat cel puţin la fel de răsunător precum cel al primelor două sezoane.
23.5KB
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Doamnee deci eu urmaresc serialul asta sau l-am urmarit.Nici nu stiu pana la urma s-a terminat sau nu?Oricum treaba e ca e minunat.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Nu urmaresc deci nu pot sa-mi exprim o parere in cunostinta de cauza. 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Da Andra, a fost acum o saptamana finalul, dar astia spun ca din toamna incepe sezonul 3 In ultimul episod au aratat ca ei 2 au fost otraviti, cristian a murit ( CICA ) dar la cum il cunosc in fil e in stare sa invie , Angela nu a murit atunci, Emil a iesit din inchisoare si s-a reintors la Manuela, tatal Irinei ( fosta sotie a lui Emil ) a spus ca se va razbuna pe Emil...A fost captivant! 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Da,am urmarit episodul pe net fiindca am fost plecata in vacanta cand era finalul si na....nu puteam sa renunt pentru un film.In pluc Naricsa nici nu mai stiam la ce ora era fiindca nu mai era d ela 10 cum incepea de obicei si nu ma uit non-stop la tv ca sa vad cand incepe.Si atunci am pierdut,dar am recuperat de pe net. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Da, ultimul episod din acest sezon a fost lunea trecuta la 20 : 20, daca imi aduc bine aminte.. 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Nici eu nu urmaresc, de fapt eu nu urmaresc nici un serial romanesc ca sa-mi fi facut vreo parere, imi pare rau.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Nu-i nici o problema! Dar am o intrebare : Ce nu-ti place la serialele romanesti? 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Stilulk de a juca al actorilor si cum se filmeaza, englezii, nemtii, franceziii si americanii stiu cum sa fileze si sa joace, dar mi se pare ca romanii nostrii sunt prea anti-talent 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Eee na, asta e un prototip, nu lua toate chestiile in serios. Unii romani joaca chiar bine, iar altii chiar sunt seci. Ma rog...
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Nu urmaresc, dar unii din fostii mei colegi da 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Serialul e foarte bun.Sau a fost ca nu stiu daca s-a terminat sigur. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Pai urmeaza sezonul 3 in toamna 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Uite cine stie 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Pai tocmaid e aia am zis ca nu stiu daca s-a terminat ca mai spuneau pe la televizor ca urmeaza alt sezon in toamna.Nu mai eram sigura,dar stiam ceva. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|