fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: lovely_pink 24 ani
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 49 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Adieri de vant soptesc cuvinte...timpul se scurge pe corabia prafuita a lumii...pamantul.Secundele trec, iar nisipul clepsidrei dispare cu fiecare amurg al vietii. Incerci sa intelegi cum inca rezisti aici, dar nu este nimeni care sa-ti raspunda. Nu ai unde sa te ascunzi si chiar daca ai fugi nu ai ajunge nicaieri, nu poti sa evadezi asa de simplu...
Observ ca sunt singura curajoasa care a adaugat un topic nou aici Deci vreau pareri 
8.6KB
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
O doamne..am gresit unde am postat Cine poate sa mute acest topic la "proza scurta"? 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
O sa-l mut eu. Si ca tot sunt aici sa-mi spun si parerea 
Deci sunt cateva randuri incarcate de expresii si figuri de stil care mie cel putin imi plac enorm. Ai fi putut renunta totusi la excesul de puncte de suspensie, insa in rest textul, sau mai bine zis, miniatura , este foarte interesanta. Felicitari!
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Multumesc Alice! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
VallTaylor
Mega fan
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
|
|
Bun,scuza-ma,nu am observat ca a postat cineva ceva aici.Imi plac acele fraze folosite in acest minuscul text.Atunci cand le-am citit a inceput sa ma doara inima,nu stiu de ce.Ori se gandea iubitul meu la mine,ori e de la ceea ce ai scris.Chiar imi place.Este putin trista,iar expresivitatea cu care ai scris este inegalabila,dupa parerea mea.In concluzie,imi place enorm!Dar,vorba lui Alice,puteai reduce din punctele de suspensie.
P.S.:Scuze,am cam deviat putin de la subiect!
_______________________________________ Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor! Ai incredere,stiu ce spun! Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Am observat ca voi nu prea suportati punctele de suspensie ma rog aveti si voi dreptate intr-un fel, ar arata mai bine fara dar eu simt ca trebuie sa le pun 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
VallTaylor
Mega fan
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
|
|
Da,asa este,si eu simt uneori ca trebuie sa le pun,dar imi amintesc de ce zice Alice,si renunt la ele.Intorc fraza cu susul in jos astfel incat sa nu fie nevoie sa apara si ele acolo.Oricum,mie tot imi place.
_______________________________________ Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor! Ai incredere,stiu ce spun! Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Eu personal nu am nimic cu punctele de suspensie. Chiar si eu le folosesc, insa atunci cand trebuie. Voi[ vorbesc la general, nu ma refer la nimeni in special] totusi exagerati cu ele. Adica puneti in loc de virgula, punct, etc, puncte de suspensie, iar asta nu e corect. De aceea atrag mereu atentia cand sunt folosite excesiv aceste puncte.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Laura, olimpica mea la limba si literatura romana, presupun ca deja stii ce cred eu. 
P.S. Romanii au talent!
Modificat de eu_2009 (acum 15 ani)
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Ce dragut! Mersi (nu stiu daca iti mai amintesti dar asta am scris-o in clasa si tu erai langa mine )
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Vai Laura, ai fost la olimpiada de limba si literatura romana? Cum a fost? Povesteste-ne si noua!
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Sa povestesc aici? ( adica nu deviez de la subiect? )
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Imi suna mie cunoscuta, dar nu-mi amintesc exact cand ai scris-o.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Da, ai dreptate. Deci hai la cafenea  Greseala mea
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
E tare.Chiar imi place.Te pricepi la asta dupa cate vad.Eu una nu ma pricep deloc.Nu ca la celelalte m-as pricepe,dar na...totusi nu ca la asta.Deci revenind imi place.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Mersi Andra! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Este superba si plina de expresivitate! Imi place mult, felicitari! 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Mersi mult si tie si celorlalte fete! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Cu muuuulta placere! Mai postezi si altele? 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Cu siguranta o sa mai postez! In momentul de fata nici nu trebuie sa scriu ceva pentru ca toate aceste compuneri mai mici sau mai mari le-am scris in timpul scolii( ni le cerea profesoara de romana). Si ma bucur ca-ti place si vrei sa mai postez ( ma simt mandra )
Modificat de laurarock (acum 15 ani)
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Hehee, ma bucur. Si daca le ai scrise, si daca vrei, evident, sa pui cat mai rapid 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Da o sa mai pun cat de curand ceva 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Imi place miniatura ta, chiar daca sunt doar cateva randuri sunt din sufle si asta conteaza. Congratz!
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Mersi mult! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Cu placere:* Sa mai scri, daa??? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Daaa? Daaa? Zi ma, daaa? Hai mai posteaza te roog frumos!; :*
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Daaaa mai o sa mai postez! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Gataaa am mai pus ceva 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
OK, stai că ma duc să citesc acum !
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Da,deci e foarte tare.Nu mai stiu daca am trecut pe aici.Nici nu m-am uitat sincer.Oricum si daca am trecut,e tare oricum. Hai ca ai prins tu ideea.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Da m-am prins eu 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|