fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
dela_dela
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 48 ani
fr33dom / Seriale / The vampire diaries Moderat de Green., K.
Autor
Mesaj Pagini: 1
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Deci chiar vreau sa ma uit la serialul asta.Am auzit ca e super tare.Si chiar vreau sa-l vad.Cred ca imi va placea mult.

pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Este super tare!
Sper sa te uiti la el .


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Ma voi uita.Cand voi avea timp.

pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Da, e super! Mie una imi place mult...  

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Ai vazut cele doua sezoane?

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Nu chiar toate episoadele...

Scuza'ma ca iti zic, dar la descrierea ta...Eu stiam ca au murit intr'un accident de masina, ceva legat de un pod...Nu?


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
myka
Prospatura

Din: Galati
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 55
Am auzit multe despre acest serial.Uneori le aud pe prietenele mele vorbind cat de tare este .Mi-ar placea sa-l vad intr-o zi  .

_______________________________________
It’s a little bit funny this feeling inside
I’m not one of those who can easily hide
I don’t have much money but boy if I did
I’d buy a big house where we both could live...

pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Si de ce nu te uiti daca ti-ar placea? Ptr ca e super!

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
myka
Prospatura

Din: Galati
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 55
Nu stiu unde il pot vedea 

_______________________________________
It’s a little bit funny this feeling inside
I’m not one of those who can easily hide
I don’t have much money but boy if I did
I’d buy a big house where we both could live...

pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Ai citit si cartile? Eu am citit doar 2...Eu am vazut sezonul 1 pe al site, si sezonul 2 tot caut site-uri gratuite pe care sa il vad, am vazut doar cateva episoade, si nu mai stiam unde sa caut. Dar oricum, multumim de site!:*:*

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Deci cauta pe site-ul acela, sigur o sa gasesti si sezonul 2
Si eu la fel ca tine  am citit tot doar primele doua carti


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Da, mi-am facut si cont, dar cum spuneam si altundeva, nu mai tin minte unde, nu pot sa vad ptr ca n amnet bun...

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Aaaa stiu site-ul asta. Alice are dreptate: nu trebuie sa astepti sau sa-ti faci cont.
Vizionare placuta!


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Multumesc! Se incarca ceva mai bine, dar tot nu e ca acasa! Eee, lasa ca ma descurc eu, va multumesc muuult ptr sfaturi:X:X!

the vampire diaries multumesc! incarca ceva mai bine, dar tot acasa! eee, lasa descurc eu, multumesc

29.8KB


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Cred ca e supr tare serialul, dar eu nu am vazut nimic din el, eu sunt pasionata de cartile care l-au inspirat, parionata-obsedata!

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
bitter
Cool Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
D'abia astept sezonul 3,moooor pana pe 3 septembrie

_______________________________________
love and rockets...

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Dar asteptam ceva timp, dar cu un scop buuun! Eu zic ca merita asteptarea:X!

the vampire diaries dar asteptam ceva timp, dar scop buuun! zic merita

43.1KB


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
myka
Prospatura

Din: Galati
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 55
Sa stiti ca m-am apucat si eu de Tvd  .Bine ca sunt doar la episodul 9 dar imi place e foarte plin de actiune.O prietena a terminat cele 2 sezoane in 5 zile  .

_______________________________________
It’s a little bit funny this feeling inside
I’m not one of those who can easily hide
I don’t have much money but boy if I did
I’d buy a big house where we both could live...

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Fetelor! Ati vazut episodul 7 din sezonul 2? OMG, e super emotionant. E primul serial la acre vars cateva lacrimi Mai ales ultima faza, cu Damon si Elena..Hmm, nu va spun prea multe clor ce nu l-au vazut, veti vedea si singure. Dar cele care au vazut, hai, spuneti-mi va rog parerea despre episod! Daca doriti, bineinteles..

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Dar ce se intampla  in episodul ala ca am uitat?    adica am rog eu nu tin minte actiunea in functie de episoade, asa la gramada

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Mai bine te uiti tu inca o data, are alt farmnec decat sa ti-l povestesc eu E printre ultimile secvente.

Modificat de Smiley (acum 14 ani)


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Care episod era?

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Nici eu nu mai stiu :"> . Sincera sa fiu, nu m-am mai uitat de mult. Dar o sa il reiau cred de la inceput, oricum nu mai stiu tot ce s-a intamplat asa ca nu strica

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la