fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: dela_dela
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 48 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Deci chiar vreau sa ma uit la serialul asta.Am auzit ca e super tare.Si chiar vreau sa-l vad.Cred ca imi va placea mult. 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Este super tare! Sper sa te uiti la el .
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Ma voi uita.Cand voi avea timp.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Da, e super! Mie una imi place mult... 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Ai vazut cele doua sezoane?
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Nu chiar toate episoadele...
Scuza'ma ca iti zic, dar la descrierea ta...Eu stiam ca au murit intr'un accident de masina, ceva legat de un pod...Nu?
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
myka
Prospatura
 Din: Galati
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 55
|
|
Am auzit multe despre acest serial.Uneori le aud pe prietenele mele vorbind cat de tare este .Mi-ar placea sa-l vad intr-o zi .
_______________________________________ It’s a little bit funny this feeling inside I’m not one of those who can easily hide I don’t have much money but boy if I did I’d buy a big house where we both could live...
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Si de ce nu te uiti daca ti-ar placea? Ptr ca e super!
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
myka
Prospatura
 Din: Galati
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 55
|
|
Nu stiu unde il pot vedea 
_______________________________________ It’s a little bit funny this feeling inside I’m not one of those who can easily hide I don’t have much money but boy if I did I’d buy a big house where we both could live...
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Ai citit si cartile? Eu am citit doar 2...Eu am vazut sezonul 1 pe al site, si sezonul 2 tot caut site-uri gratuite pe care sa il vad, am vazut doar cateva episoade, si nu mai stiam unde sa caut. Dar oricum, multumim de site!:*:*
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Deci cauta pe site-ul acela, sigur o sa gasesti si sezonul 2 Si eu la fel ca tine am citit tot doar primele doua carti 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Da, mi-am facut si cont, dar cum spuneam si altundeva, nu mai tin minte unde, nu pot sa vad ptr ca n amnet bun...
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Aaaa stiu site-ul asta. Alice are dreptate: nu trebuie sa astepti sau sa-ti faci cont. Vizionare placuta! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Multumesc! Se incarca ceva mai bine, dar tot nu e ca acasa! Eee, lasa ca ma descurc eu, va multumesc muuult ptr sfaturi:X:X!
29.8KB
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Cred ca e supr tare serialul, dar eu nu am vazut nimic din el, eu sunt pasionata de cartile care l-au inspirat, parionata-obsedata! 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
bitter
Cool Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
|
|
D'abia astept sezonul 3,moooor pana pe 3 septembrie 
_______________________________________ love and rockets...
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Dar asteptam ceva timp, dar cu un scop buuun! Eu zic ca merita asteptarea:X!
43.1KB
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
myka
Prospatura
 Din: Galati
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 55
|
|
Sa stiti ca m-am apucat si eu de Tvd .Bine ca sunt doar la episodul 9 dar imi place e foarte plin de actiune.O prietena a terminat cele 2 sezoane in 5 zile .
_______________________________________ It’s a little bit funny this feeling inside I’m not one of those who can easily hide I don’t have much money but boy if I did I’d buy a big house where we both could live...
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Fetelor! Ati vazut episodul 7 din sezonul 2? OMG, e super emotionant. E primul serial la acre vars cateva lacrimi Mai ales ultima faza, cu Damon si Elena..Hmm, nu va spun prea multe clor ce nu l-au vazut, veti vedea si singure. Dar cele care au vazut, hai, spuneti-mi va rog parerea despre episod! Daca doriti, bineinteles..
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Dar ce se intampla in episodul ala ca am uitat? adica am rog eu nu tin minte actiunea in functie de episoade, asa la gramada 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Mai bine te uiti tu inca o data, are alt farmnec decat sa ti-l povestesc eu E printre ultimile secvente.
Modificat de Smiley (acum 14 ani)
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Care episod era? 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Nici eu nu mai stiu :"> . Sincera sa fiu, nu m-am mai uitat de mult. Dar o sa il reiau cred de la inceput, oricum nu mai stiu tot ce s-a intamplat asa ca nu strica 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 13 ani |
|