fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: dannutzza 25 ani
 | Femeie 25 ani Mehedinti cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Sunt chiar tari. 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Serialul este grozav! Primul sezon are doar 9 episoade. In primul sezon sunt multe faze amuzante, deci am ras o multime. Al doilea sezon are 11 episoade. Aici apare drama. LA al doilea sezon am plans la anumite faze. Iar filmul final a avut de toate! De la faze amuzante la actiune, pana la drama. Iar finalul a fost unul minunat ce pe mine ma fermecat pur si simplu. Vi-l recomand si voua ca merita.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Eu stiam asta.Chiar tu mi-ai povestit.Cred ca o sa ma uit cand voi avea timp. Mersi.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Suna interesant... Poate ma voi uita si eu la el.
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
This is one of my favorites j-dramas, i like it more than the korean version. 
40.4KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Sunt de acord cu tine! Chiar e mai buna decat versiunea coreeana.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Da e, dar aici parca au cam exagerat cu serpii aia.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Serpii? Nu cred ca inteleg la ce te referi.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Nu mai stiu in ce episod, dar i-au pus serpi in dulap pentru ca se luase de Tsukasa, aia a fost chiar exgerat.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Oh da! Uitasem asta. E pe la inceput. Ai dreptate. La aceasta faza au exagerat. Dar na, per total a iesit un serial genial! Primul meu serial asiatic
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Ma intreb daca si Meteor Garden o avea scene asa exgerate sau ei sunt mai limitati. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
E varianta cu chinezi?
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
K.
Moderator
 Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
|
|
Mda... e drama taiwaneza.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Am fost pe aproape Sincer sunt curioasa sa o vad si pe aceea. Pana acum am spus ca aceasta e mai buna decat cea coreeana. Sunt curioasa daca cea tawaneza va fi mai buna decat cea japoneza, sau mai slaba.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|