fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
dannutzza 25 ani
Femeie
25 ani
Mehedinti
cauta Barbat
25 - 52 ani
fr33dom / Seriale / Hana yori dango-Boys over flowers Moderat de Green., K.
Autor
Mesaj Pagini: 1
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Sunt chiar tari.  

pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Serialul este grozav!
Primul sezon are doar 9 episoade. In primul sezon sunt multe faze amuzante, deci am ras o multime.
Al doilea sezon are 11 episoade. Aici apare drama. LA al doilea sezon am plans la anumite faze.
Iar filmul final a avut de toate! De la faze amuzante la actiune, pana la drama. Iar finalul a fost unul minunat ce pe mine ma fermecat pur si simplu.
Vi-l recomand si voua ca merita.  


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Eu stiam asta.Chiar tu mi-ai povestit.Cred ca o sa ma uit cand voi avea timp.   Mersi.

pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Suna interesant... Poate ma voi uita si eu la el.

_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
This is one of my favorites j-dramas, i like it more than the korean version. 

hana yori dango-boys over flowers this one favorites j-dramas, like more than the korean

40.4KB


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Sunt de acord cu tine! Chiar e mai buna decat versiunea coreeana.


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
Da e, dar aici parca au cam exagerat cu serpii aia.

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Serpii? Nu cred ca inteleg la ce te referi.

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
Nu mai stiu in ce episod, dar i-au pus serpi in dulap pentru ca se luase de Tsukasa, aia a fost chiar exgerat.

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Oh da! Uitasem asta. E pe la inceput.
Ai dreptate. La aceasta faza au exagerat. Dar na, per total a iesit un serial genial!
Primul meu serial asiatic


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
Ma intreb daca si Meteor Garden o avea scene asa exgerate sau ei sunt mai limitati. 

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
E varianta cu chinezi?

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
K.
Moderator

Din: SM Town.
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1972
Mda... e drama taiwaneza.

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Am fost pe aproape
Sincer sunt curioasa sa o vad si pe aceea. Pana acum am spus ca aceasta e mai buna decat cea coreeana. Sunt curioasa daca cea tawaneza va fi mai buna decat cea japoneza, sau mai slaba.


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la