fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: beatrice17
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 80 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Note: Dydi - 8 Vall - 7 Deea - 9
Asta e doar parerea mea 
Fetelor, e timpul sa votati si voi acum.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Alice-10 Dydi-7 Vall-10 Deea-8
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Alice=9 Dydi=9 Vall=6 Deea=6
Nu va suparati... 
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Alice=10 Dydi=10 Vall=8 Deea=10
Poi asta e parerea mea si sper cum a zis si roberta sa nu va suparati! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Vall si Deea, trebuie sa votati si voi!
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
VallTaylor
Mega fan
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
|
|
Scuzatiiiiiiiiii! Alice C=10(I love this song!) Dydi=8 Deea=9
Si Smiley,nu este nevoie sa ne suparam!Doar este un concurs,nu intram in el fara sa stim ca avem un juriu dur. 
_______________________________________ Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor! Ai incredere,stiu ce spun! Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Vall,fiecare da nota pe care o considera.Nu dam note pe ochi furmosi.Dam note asa cum trebuie.Juriul nu e dur.Fiecare si-a ales o melodie.Acum depinde de gusturile fiecaruia.Nu te supara ca spun asta,dar cam exagerezi cu concluziile astea.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
❤ Deeeeeeaaaaaa :X ❤
Sweet Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 276
|
|
Okay.. Alice-10 Dydi-9 Vall-9
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Avand in vedere ca nimeni nu a facut inca un calcul, o voi face eu. Alice a adunat 56 de puncte. Media aritmetica: 9.33 Dydi a adunat 51 de puncte. Media aritmetica: 8.50 Vall a adunat 45 de puncte. Media aritmetica: 7.50 Deea a adunat 51 de puncte. Media aritmetica: 8.50.
In concluzie: - Locul 1= Alice - Locul 2= Dydi si Deea -Locul 3= Vall
Pentru urmatorul concurs, puteti posta melodia pana la finalul weekendului. Iar saptamana viitoare, pana vineri inclusiv, va fi pentru note. Felicitari fetelor!
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Felicitari fetelor care au participat! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Smiley - 9.50 Laura - 8.50 Mada - 9.00
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Smiley- 9 Mada-9 Kat-8
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
❤ Deeeeeeaaaaaa :X ❤
Sweet Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 276
|
|
Smiley - 10 Kat - 8 Laura - 8 Mada - 9
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Kat = 7.5 ( e dragutica melodia, dar mi se pare ca, canta cam pe nas )
Laura = 8
Mada = 9.50
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
bitter
Cool Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
|
|
Pot sa particip si eu? 
_______________________________________ love and rockets...
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Cred ca da 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Mada- 9,50 Katy- 10 Andreea- 8,50
Fetelor votati si voi! 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Kat-10 Laura-10 Andra-7.
P.S. Andra nu am nimic cu tine, doar cu melodia, e un pic remixata, are niste bucati de sound care sunt preluate din lambada si nu imi plac cum suna. 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Laura - 9,50 Andra - 8,50
Sorry Mada, te-am omis:]]
Mada - 9,50
Modificat de kat2108 (acum 14 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Hei ai sarit-o pe Mada 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Tocmai asta e si ideea sa fie remixata nu sa fie lambada. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Andreea voteaza si tu 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Mda stiu ca e ideea, dar mie nu imi place deloc Si Andra, please, voteaza si tu.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Gusturile nu se discuta. Mada-7 Kat-8 Laura-10 ador melodia aia 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Ma bucur ca iti place si eu o ador Apropo trebuie sa mai voteze cineva sau facem calculele sa vedem cine a castigat?!
Modificat de laurarock (acum 14 ani)
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Daca nu mai voteaza nimeni pana diseara fac eu calculele.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Nu mai are cine sa voteze.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Ok, deci rezultatele minunatului vot desfasurat pe o perioada limitata de timp: Mada adunat 26 de puncte (dintr-un total de 30), iar media notelor este 8,66. Kat a strans (ca tot e adunatoare:]]) 28 de puncte (wow!! Merci!), media ei ( a mea, a mea e!:]]) este 9,33. Andra e strans suma perfecta de 24 de puncte, media fiind calculata de minunata mea minte; media ei este 8. Laura a strans (harnicuta de ea:]]) un total de 29, 5 puncte (wtf?! 29 si juma` din 30?!), iar media ei (calculata de un minunat calculator) este de 9,83.
Clasamentul fascinant (facut bineinteles de mintea mea) este urmatorul:
Locul intai cu coronita de aur: Laura! Felicitari! Locul al doilea cu cornita de argint: Katy! Felicitari mie!:]] Locul al treilea cu coronita de bronz: Mada! Felicitari si tie, ma!:]] Locul al patrulea cu o diploma pompoasa scrisa in portugheza de un localnic varsnic: Andra! Felicitari si tie si speram la mai bine!
Va mai asteptam, conduce-ti cu prudenta, America! We love you! 
Modificat de kat2108 (acum 14 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Asta e in bataie de joc nu? In fine.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Este un pamflet, nu trebuie sa te superi Pacat ca nu apreciezi comedia pura 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Deci Kat nu mai pot de ras Sunt harnicuta ce dragut. Spune-i si mamei asta 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Nu sunt de obicie cu glumele in exces.Glumesc,dar stiu si cand nu mai e de gluma si nu m-am suparat,dar ar trebui sa o iei mai usor cu astea. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Nu cred ca Kat a vrut sa se supere cineva. 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
E dublu-post.Dar stai linistita,modific eu. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Ah, merci, nu am observat, si ca sa se stie nu e vina mea, w vina computerului :rotfl
La dracu' te rog andra, sterge tu.
Modificat de Mada (acum 14 ani)
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Stai linistita voi modifica eu,oricand. Inteleg situatia.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Auziti, de cand incepe votu`? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Poi cred ca putem incepe 
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Ok. Laura -> 9,00 -> Nu ma dau in vant dupa Bon Jovi, dar e faina melodia. Andra -> 8,00 -> Mai mult nu ma lasa inima, sorry. Mada -> 10,00 -> Melodia aia vroiam eu s-o propun 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Gusturile nu se discuta,deci asta e. Oricum mersi.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Nu cred ca inima mea are vreo legatura cu gusturile. This is a fact.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Pai...tu trebuia s adai nota daca iti place deci nu vad legatura cu inima ta.In fine....gata cu off-ul.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Inchei off-ul prin a zice ca era o figura de stil.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Cum zici tu. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laurarock
De-al casei
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
|
|
Mada - 8 Andra - 8 Kat - 9
_______________________________________ I like being unperfect!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Multumesc. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Multumesc Laura!>;D< Mai trebuie sa voteze Andra si Mada
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Laura-8 Mada-9 Kat-8 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Fara off Kat. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Toata lumea a zis asta:| De ce tocmai de mine te-ai gasit sa te iei?:|
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Asta e off.Ce legatura aveau emoticoanele cu ce au spus celelalte fete?Stii...pe fr33dom sunt niste reguli care trebuie respectate,ca doar de aia sunt reguli.
Modificat de Andreea (acum 14 ani)
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Stiu ca pe fr33dom exista niste reguli, Andra. Ma rog, as putea spune un „merci”? Aha. Am inteles, nu mai folosesc emoticoane in viata mea. O zi buna.
Modificat de kat2108 (acum 14 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Aia a fost o mica grseluta,in fine am modificat.Oricum nu asta am vrut sa spun,doar ca tu dai mai mereu in off,iar eu numai pe tine te-am vazut.Acum e problema ta daca nu vei mai folosi.Nu te obliga nimeni sa o faci. Si termina cu fitele ca de cand ai venit ti-ai dat aere.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Nu ma pot stapani sa nu iti dau replica, chiar daca stiu ca te vei aprinde tare tare:]] Am modific si eu, na. Eh, ce sa ii faci, sunt prea sociabila ca sa nu fac off:]] Dar pot spune ca am si eu o limita, o limita de bun simt, de stapanire, am chiar si o limita de off (da, probabil la asta vei comenta ca nu iti pasa de limitele mele, dar ma rog). Si care e problema daca am `fite`? E opinia ta, dar te asigur ca celelalte fete iti vor spune contrariul (daca vor avea curaj sa zica ceva in fata ta, bineinteles...). Si imi vine sa zic `si 2`, dar nici `1` nu am pus:]] Daca asta ti se par tie aere, ai grija la ceilalti oameni, pe langa ei, eu sunt mic copil. Eu nu am zis nimic de tine, nu am zis ca ma enervezi cand comentezi (cam aiurea, daca e sa o luam dupa pareri), ti-am zis ca nu ma enervezi, doar pentru a nu te face sa te simti naspa. Dar se pare ca tu nu stii sa o intorci frumos. Stiu, am scris un kilogram de cuvinte adesate ultimelei tale fraze, dar sa stii ca a durut groaznic de rau. M-ai facut sa ma simt ca ultimul om, dar nu o sa ma isterizez si o sa te injur/enervez in continuare. Pur si simplu voi ramane ca inainte, calma la exterior, dar in fierbere in interior(poti sa comentezi cat de mult vrei asta, pe mine nu ma mai intereseaza). Sper ca te-ai amuzat pe seama mea, chiar si barfindu-ma poate(acum nu mai imi pasa), sper ca te-am satisfacut cu comentariul meu, sper ca acum razi de fericire si ca te gandesti la o replica si inteligenta. Inca odata, m-ai facut sa ma simt naspa, dar na. Asa sunt capricorni (am experienta, plus ca am ceva cu zodiacul). Inchei prin a spune ca sunt constienta de greselile mele si ca oamenii nu sunt ceea ce par a fi.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Eh, si notele mele, cu care am intarziat.
Kat-10 Laura-9 Andra-6
Andra, fara resentimente, dar melodia aia ma ingrozeste. Sorry
P.S. Andra, merci de intelegere, computerul meu e mai antic si face fite.
Modificat de Mada (acum 14 ani)
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Deci, rezultatele finale sunt urmatoarele: Kat a obtinut un total de 27 de puncte, iar media notelor este 9. Laura a obtinut un total de 26 de puncte, iar media notelor este 8,66. Andra a obtinut un total de 22 de puncte, iar media notelor este 7,33. Mada a obtinut un total de 27 de puncte, iar media notelor este 9.
Clasamentul este urmatorul: Locul I este ocupat de Mada si Kat. Locul al II-lea este ocupat de Laura. Locul al III-lea este ocupat de Andra.
Felicitari tuturor!
O noua runda a inceput.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Rapp cu rock-> ciudat.
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Mie imi place maa Suna mai ritmat 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Putem vota?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Mada -> 9,00 desi melodia s-a cam invechit. Andra -> 9,00 si mie imi place jessie j. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Mada-9 imi place Jennifer Lopez si melodia aia imi place. Kat-8. E draguta melodia. Si apropo multumesc. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Andra- 10 Bhai, e penala melodia aia, desi are un stil cam plagiat, tot imi place, Cine credeto ca este originalul? Pink, normal. Kat- 9 E haioasa melodia, dar sa stii ca acu ceva rimp nu ti-as fi dat ata,
Hmmm, ce note mari! Nu e normal! Sunt prea bine dispusa fratilor!
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Mersi.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Nu trebuie sa multumesti ci jessie j 
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Corect.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
|
|
Scuze pentru off, dar cearta aia ar fi trebuit mutata la topicul "special" . Imi pare rau ca s-a intamplat, dar ce a fost a fost. P.S.: Scuze ca nu pot da note, dar nu-mi merge netul bine, ca sunt inca la tara.
_______________________________________ Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Nu a fost nicio cearta Nu-i asa, Andra?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Asta ziceam si eu.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Concursul a ramas nefinalizat asa ca voi face eu calculul imediat ce voi da si cateva note.
Mada : 6.50 pentru ca niciodata nu mi-a placut aceasta melodie, insa na, vocea e buna si videoclipul bine lucrat.
Kat: 5, cu indulgenta desigur. Nu suport melodia
Andra: imi place mult refrenul melodiei, insa restul mi se pare o porcarie. Ma rog, privind in ansamblu, cred ca melodia e de 7, dar o sa dau 7.50 pentru semnul pacii[ _|_ ] pe care il arata Jessie J. in videoclip si care ma amuza mereu la culme!
Acestea fiind spuse o sa fac si un calcul. Tobele va rog....
Madalina : 8.16 =>Locul II
Kat: 7.33 => Locul III
Andra : 8,83 => Locul I
Felicitari!
Mai joaca cineva?
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Asta cred ca e editia cand am pus toate melodii care ne plac fara sa ne pese de ceilaltiXD Cuul! Cand incepe votul?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Da chiar. Eee..ce conteaza. Important e ca participam nu? Pai nu stiu...poate ar trebui sa mai stam o zi,doua,poate se mai inscrie cineva. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Cred ca ar trebui sa incepem votarea. Cine dorea sa se inscrie putea sa o faca pana acum,
Deci notele mele vor fi urmatoarele: Kat : 10 Andra : 9,5 Ambele melodii sunt cu adevarat superbe insa nu pot nega ca am o slabiciune pentru melodia Hurricane a celor de la 30 seconds to mars .
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Bun. Sa dau si eu note. Sis-10ador melodia asta.(apropo am urmarit doua episoade din filmul ala si e superb,faza e ca trebuie sa imi mai fac timp sa-l vad pe tot) Kat-10 e frumoasa melodia 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Well.
Alice -9,50- Nu sunt fana a serialelor coreene/japoneze, dar videoclipul a fost dragut si parca a fost o poveste... Andra -9- Apreciez piesele ritmate.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zombie
Moderator
 Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
|
|
Rautatea intr-unchipata, scuze, doar parerea mea.
Alice:8.5 Kat:9.25 Andra:8.
De ce nu The fantasy? Hmmm? Eh Fiecare cu cei place
Modificat de Mada (acum 14 ani)
_______________________________________ Everybody's looking for something Some of them want to use you Some of the them wanna get used by you Some of them want to abuse you Some of them want to be abused
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
|
|
Next time it will be the fantasy 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Scuzati dublu post insa se mai inscrie cineva? 
|
|
| pus acum 14 ani |
|