fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
beatrice17
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 80 ani
fr33dom / Concursuri / Song of the week  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Note:
Dydi - 8
Vall - 7
Deea - 9


Asta e doar parerea mea

Fetelor, e timpul sa votati si voi acum.


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Alice-10
Dydi-7
Vall-10
Deea-8


pus acum 15 ani
   
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
Alice -7
Vall-5
Deea-9


pus acum 15 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Alice=9
Dydi=9
Vall=6
Deea=6

Nu va suparati...  


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 15 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Alice=10
Dydi=10
Vall=8
Deea=10

Poi asta e parerea mea si sper cum a zis si roberta sa nu va suparati!


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Vall si Deea, trebuie sa votati si voi!

_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
VallTaylor
Mega fan

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
Scuzatiiiiiiiiii!
Alice C=10(I love this song!)
Dydi=8
Deea=9


Si Smiley,nu este nevoie sa ne suparam!Doar este un concurs,nu intram in el fara sa stim ca avem un juriu dur.


_______________________________________
Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor!Ai incredere,stiu ce spun!Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Vall,fiecare da nota pe care o considera.Nu dam note pe ochi furmosi.Dam note asa cum trebuie.Juriul nu e dur.Fiecare si-a ales o melodie.Acum depinde de gusturile fiecaruia.Nu te supara ca spun asta,dar cam exagerezi cu concluziile astea.

pus acum 15 ani
   
❤ Deeeeeeaaaaaa :X ❤
Sweet Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 276
Okay..
Alice-10
Dydi-9
Vall-9


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Avand in vedere ca nimeni nu a facut inca un calcul, o voi face eu.
Alice a adunat 56 de puncte. Media aritmetica: 9.33
Dydi a adunat 51 de puncte. Media aritmetica: 8.50
Vall a adunat 45 de puncte. Media aritmetica: 7.50
Deea a adunat 51 de puncte. Media aritmetica: 8.50.

In concluzie:
- Locul 1= Alice
- Locul 2= Dydi si Deea
-Locul 3= Vall

Pentru urmatorul concurs, puteti posta melodia pana la finalul weekendului. Iar saptamana viitoare, pana vineri inclusiv, va fi pentru note.
Felicitari fetelor!


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Felicitari fetelor care au participat!

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Felicitari.    

pus acum 15 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Smiley - 9.50
Laura - 8.50
Mada - 9.00


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Smiley- 9
Mada-9
Kat-8


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
❤ Deeeeeeaaaaaa :X ❤
Sweet Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 276
Smiley - 10
Kat - 8
Laura - 8
Mada - 9


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Kat = 7.5 ( e dragutica melodia, dar mi se pare ca, canta cam pe nas
  )

Laura = 8

Mada = 9.50


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
bitter
Cool Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
Pot  sa particip si eu?

_______________________________________
love and rockets...

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Cred ca da 

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Mada- 9,50
Katy- 10
Andreea- 8,50

Fetelor votati si voi!


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Kat-10
Laura-10
Andra-7.

P.S. Andra nu am nimic cu tine, doar cu melodia, e un pic remixata, are niste bucati de sound care sunt preluate din lambada si nu imi plac cum suna.    


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Laura - 9,50
Andra - 8,50

Sorry Mada, te-am omis:]]

Mada - 9,50

Modificat de kat2108 (acum 14 ani)


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Hei ai sarit-o pe Mada

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Tocmai asta e si ideea sa fie remixata nu sa fie lambada.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Andreea voteaza si tu

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Mda stiu ca e ideea, dar mie nu imi place deloc Si Andra, please, voteaza si tu.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Gusturile nu se discuta.
Mada-7
Kat-8
Laura-10 ador melodia aia  


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Ma bucur ca iti place si eu o ador
Apropo trebuie sa mai voteze cineva sau facem calculele sa vedem cine a castigat?!

Modificat de laurarock (acum 14 ani)


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Daca nu mai voteaza nimeni pana diseara fac eu calculele.

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Nu mai are cine sa voteze.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Ok, deci rezultatele minunatului vot desfasurat pe o perioada limitata de timp:
Mada adunat 26 de puncte (dintr-un total de 30), iar media notelor este 8,66.
Kat a strans (ca tot e adunatoare:]]) 28 de puncte (wow!! Merci!), media ei ( a mea, a mea e!:]]) este 9,33.
Andra e strans suma perfecta de 24 de puncte, media fiind calculata de minunata mea minte; media ei este 8.
Laura a strans (harnicuta de ea:]]) un total de 29, 5 puncte (wtf?! 29 si juma` din 30?!), iar media ei (calculata de un minunat calculator) este de 9,83.

Clasamentul fascinant (facut bineinteles de mintea mea) este urmatorul:

Locul intai cu coronita de aur: Laura! Felicitari!
Locul al doilea cu cornita de argint: Katy! Felicitari mie!:]]
Locul al treilea cu coronita de bronz: Mada! Felicitari si tie, ma!:]]
Locul al patrulea cu o diploma pompoasa scrisa in portugheza de un localnic varsnic: Andra! Felicitari si tie si speram la mai bine!


Va mai asteptam, conduce-ti cu prudenta, America! We love you!

Modificat de kat2108 (acum 14 ani)


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Asta e in bataie de joc nu? In fine.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Este un pamflet, nu trebuie sa te superi
Pacat ca nu apreciezi comedia pura


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Deci Kat nu mai pot de ras
Sunt harnicuta ce dragut. Spune-i si mamei asta


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Nu sunt de obicie cu glumele in exces.Glumesc,dar stiu si cand nu mai e de gluma si nu m-am suparat,dar ar trebui sa o iei mai usor cu astea.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Nu cred ca Kat a vrut sa se supere cineva.

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Eu am vrut sa va fac sa radeti doar
Ma bucur ca macar 2 din 3 au ras  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
E dublu-post.Dar stai linistita,modific eu.

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Ah, merci, nu am observat, si ca sa se stie nu e vina mea, w vina computerului :rotfl

La dracu' te rog andra, sterge tu.

Modificat de Mada (acum 14 ani)


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Stai linistita voi modifica eu,oricand. Inteleg situatia.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Auziti, de cand incepe votu`?

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Poi cred ca putem incepe

_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Ok.
Laura -> 9,00 -> Nu ma dau in vant dupa Bon Jovi, dar e faina melodia.
Andra -> 8,00 -> Mai mult nu ma lasa inima, sorry.
Mada -> 10,00 -> Melodia aia vroiam eu s-o propun


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Gusturile nu se discuta,deci asta e. Oricum mersi.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Nu cred ca inima mea are vreo legatura cu gusturile. This is a fact.

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Pai...tu trebuia s adai nota daca iti place deci nu vad legatura cu inima ta.In fine....gata cu off-ul.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Inchei off-ul prin a zice ca era o figura de stil.

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Cum zici tu.

pus acum 14 ani
   
laurarock
De-al casei

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 614
Mada -  8
Andra - 8
Kat - 9


_______________________________________
I like being unperfect!

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Multumesc.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Multumesc Laura!>;D<
Mai trebuie sa voteze Andra si Mada


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Laura-8
Mada-9
Kat-8 


pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
  Si tie  

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Fara off Kat.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Toata lumea a zis asta:| De ce tocmai de mine te-ai gasit sa te iei?:|

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800

kat2108 a scris:

  Si tie  

Asta e off.Ce legatura aveau emoticoanele cu ce au spus celelalte fete?Stii...pe fr33dom sunt niste reguli care trebuie respectate,ca doar de aia sunt reguli.

Modificat de Andreea (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Stiu ca pe fr33dom exista niste reguli, Andra. Ma rog, as putea spune un „merci”? Aha. Am inteles, nu mai folosesc emoticoane in viata mea. O zi buna.

Modificat de kat2108 (acum 14 ani)


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Aia a fost o mica grseluta,in fine am modificat.Oricum nu asta am vrut sa spun,doar ca tu dai mai mereu in off,iar eu numai pe tine te-am vazut.Acum e problema ta daca nu vei mai folosi.Nu te obliga nimeni sa  o faci. Si termina cu fitele ca de cand ai venit ti-ai dat aere.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Nu ma pot stapani sa nu iti dau replica, chiar daca stiu ca te vei aprinde tare tare:]]
Am modific si eu, na. Eh, ce sa ii faci, sunt prea sociabila ca sa nu fac off:]] Dar pot spune ca am si eu o limita, o limita de bun simt, de stapanire, am chiar si o limita de off (da, probabil la asta vei comenta ca nu iti pasa de limitele mele, dar ma rog). Si care e problema daca am `fite`? E opinia ta, dar te asigur ca celelalte fete iti vor spune contrariul (daca vor avea curaj sa zica ceva in fata ta, bineinteles...). Si imi vine sa zic `si 2`, dar nici `1` nu am pus:]] Daca asta ti se par tie aere, ai grija la ceilalti oameni, pe langa ei, eu sunt mic copil. Eu nu am zis nimic de tine, nu am zis ca ma enervezi cand comentezi (cam aiurea, daca e sa o luam dupa pareri), ti-am zis ca nu ma enervezi, doar pentru a nu te face sa te simti naspa. Dar se pare ca tu nu stii sa o intorci frumos. Stiu, am scris un kilogram de cuvinte adesate ultimelei tale fraze, dar sa stii ca a durut groaznic de rau. M-ai facut sa ma simt ca ultimul om, dar nu o sa ma isterizez si o sa te injur/enervez in continuare. Pur si simplu voi ramane ca inainte, calma la exterior, dar in fierbere in interior(poti sa comentezi cat de mult vrei asta, pe mine nu ma mai intereseaza). Sper ca te-ai amuzat pe seama mea, chiar si barfindu-ma poate(acum nu mai imi pasa), sper ca te-am satisfacut cu comentariul meu, sper ca acum razi de fericire si ca te gandesti la o replica si inteligenta. Inca odata, m-ai facut sa ma simt naspa, dar na. Asa sunt capricorni (am experienta, plus ca am ceva cu zodiacul). Inchei prin a spune ca sunt constienta de greselile mele si ca oamenii nu sunt ceea ce par a fi.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Eh, si notele mele, cu care am intarziat.

Kat-10
Laura-9
Andra-6

Andra, fara resentimente, dar melodia aia ma ingrozeste. Sorry

P.S. Andra, merci de intelegere, computerul meu e mai antic si face fite.

Modificat de Mada (acum 14 ani)


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Deci, rezultatele finale sunt urmatoarele:
Kat a obtinut un total de 27 de puncte, iar media notelor este 9.
Laura a obtinut un total de 26 de puncte, iar media notelor este 8,66.
Andra a obtinut un total de 22 de puncte, iar media notelor este 7,33.
Mada a obtinut un total de 27 de puncte, iar media notelor este 9.

Clasamentul este urmatorul:
Locul I este ocupat de Mada si Kat.
Locul al II-lea este ocupat de Laura.
Locul al III-lea este ocupat de Andra.

Felicitari tuturor!

O noua runda a inceput.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Rapp cu rock-> ciudat.

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Mie imi place maa
Suna mai ritmat


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Putem vota?

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Da.Incepem.

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Mada -> 9,00 desi melodia s-a cam invechit.
Andra -> 9,00 si mie imi place jessie j.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Mada-9 imi place Jennifer Lopez si melodia aia imi place.
Kat-8. E draguta melodia.
Si apropo multumesc.


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Andra- 10
Bhai, e penala melodia aia, desi are un stil cam plagiat, tot imi place, Cine credeto ca este originalul? Pink, normal.
Kat- 9
E haioasa melodia, dar sa stii ca acu ceva rimp nu ti-as fi dat ata,

Hmmm, ce note mari! Nu e normal! Sunt prea bine dispusa fratilor!


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Mersi.

pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Nu trebuie sa multumesti ci jessie j 

_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Corect.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1249
Scuze pentru off, dar cearta aia ar fi trebuit mutata la topicul "special" . Imi pare rau ca s-a intamplat, dar ce a fost a fost.
P.S.: Scuze ca nu pot da note, dar nu-mi merge netul bine, ca sunt inca la tara.


_______________________________________
Spui ca lumea ta e roz, dar a mea e cu buline *.*

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Care cearta?

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Nu a fost nicio cearta
Nu-i asa, Andra?


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Asta ziceam si eu.

pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Concursul a ramas nefinalizat asa ca voi face eu calculul imediat ce voi da si cateva note.

Mada : 6.50 pentru ca niciodata nu mi-a placut aceasta melodie, insa na, vocea e buna si videoclipul bine lucrat.

Kat: 5, cu indulgenta desigur. Nu suport melodia

Andra: imi place mult refrenul melodiei, insa restul mi se pare o porcarie. Ma rog, privind in ansamblu, cred ca melodia e de 7, dar o sa dau 7.50 pentru semnul pacii[ _|_ ] pe care il arata Jessie J. in videoclip si care ma amuza mereu la culme!

Acestea fiind spuse o sa fac si un calcul. Tobele va rog....


Madalina : 8.16 =>Locul II

Kat: 7.33 => Locul III


Andra : 8,83 => Locul I

Felicitari!

Mai joaca cineva?



_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Asta cred ca e editia cand am pus toate melodii care ne plac fara sa ne pese de ceilaltiXD
Cuul!
Cand incepe votul?


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Da chiar. Eee..ce conteaza. Important e ca participam nu? Pai nu stiu...poate ar trebui sa mai stam o zi,doua,poate se mai inscrie cineva.

pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Cred ca ar trebui sa incepem votarea. Cine dorea sa se inscrie putea sa o faca pana acum,

Deci notele mele vor fi urmatoarele:
Kat : 10
Andra : 9,5
Ambele melodii sunt cu adevarat superbe insa nu pot nega ca am o slabiciune pentru melodia Hurricane a celor de la 30 seconds to mars  .


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Bun.
Sa dau si eu note.
Sis-10ador melodia asta.(apropo am urmarit doua episoade din filmul ala si e superb,faza e ca trebuie sa imi mai fac timp sa-l vad pe tot)
Kat-10 e frumoasa melodia


pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Well.

Alice -9,50- Nu sunt fana a serialelor coreene/japoneze, dar videoclipul a fost dragut si parca a fost o poveste...
Andra -9- Apreciez piesele ritmate.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zombie
Moderator

Din: Ember
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1263
Rautatea intr-unchipata, scuze, doar parerea mea.

Alice:8.5
Kat:9.25
Andra:8.

De ce nu The fantasy? Hmmm?   Eh Fiecare cu cei place

Modificat de Mada (acum 14 ani)


_______________________________________
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of the them wanna get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused



pus acum 14 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1132
Next time it will be the fantasy

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428

Andreea a scris:

Bun.

Sis-10ador melodia asta.(apropo am urmarit doua episoade din filmul ala si e superb,faza e ca trebuie sa imi mai fac timp sa-l vad pe tot)


Glumesti? Chiar ai inceput sa urmaresti : " You've fallen for me" ?
Mi se pare incredibil. Probabil vine sfarsitul lumii daca ai inceput tu sa urmaresti seriale
Serialul e foarte frumos dar trebuie sa treci de primele episoade care sunt mai plictisitoare[cred eu] si apoi o sa-l adori.[am plans si am ras in egala masura la serial deci il ador ]

Trecand peste asta si revenind la notele si melodiile noastre .
Kat, videoclipul chiar este o poveste. Sunt cateva scene din serialul precizat mai sus .
Va multumesc pentru note
Cred ca ar trebui sa mai asteptam putin pana facem totalul,nu?


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Mersi Kat. Esti o dulce.  
Mersi Mada.
Da.. ..te rog. Draga mai urmaream seriale,ce ai tu cu mine?
Mie imi plac primele episoade. Sunt tari.  


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Scuzati dublu post insa se mai inscrie cineva?

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la