fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
fr33dom / Arhiva fan-ficuri / Memoriile unei fantome Moderat de Zmeurica, Zombie
Autor
Mesaj Pagini: 1
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
Ce trista e prima parte...sunt curioasa cine zice asta si cui ii transmite

pus acum 15 ani
   
◑▂◐InnOcenT◑▂◐
New

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 39
Pune continuarea mamyyyyy:>

_______________________________________
Siiiiiii...
Nimeni nu va putea vreodata sa'i scoata pe ai mei
Din lumea mea
Suntem sute de mii
De "Tra-la-la"
Iar eu sunt Capetenia

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Ador povestea asta si melodia o iubesc.Nu o mai ascultasem de mult.Pot spune ca aproape o uitasem.

pus acum 15 ani
   
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
Ce trist......ce poveste trista are kayla.......o sa-i intalneasca pe gemeni?
daca da cum?
NEXT ca m-ai facut curioasa


pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Cum ti-am mai zis imi place mult povestea asta

pus acum 15 ani
   
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
Alice de ce nu pui si ficul pe care il ai pe celalalt forum?

pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Am doua povesti acolo, acum depinde la care te referi. Nu postez "Foc si Apa"
Pentru ca acea poveste este scrisa impreuna cu Miku'. Nu pot posta o poveste ce nu-mi apartine mie in totalitate. In plus nu ar fi corect fata de Miku, asa ca nu voi face asta. In plus," Foc si apa", este partea a doua, partea 1 se afla deja in arhiva," Cazul 1" deci este o poveste destul de lunga, ce va fi urmata si de o parte a treia. Inca nu ne-am apucat de scris la aceea, dar am vorbit in mare despre si cum va fi aceea, cu Miku.
Nu postez aici "Sturm und Drang" alias "Furtuna si Avant" pentru ca este la fel, o poveste destul de mare, de lunga si nu cred ca ve-ti avea rabdarea necesara sa cititi o astfel de poveste. Desi aceasta imi apartine in totalitate mie, nu vreau sa o postez, cel putin nu acum. Poate atunci cand forumul va fi ceva mai populat..poate atunci cand vor fi mai multi useri.
Am ales sa postez "Memoriile unei fantome" deoarece este o poveste destul de mica, scurta. Are 5-6 parti.



_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
ionela
Addicted

Din: mircesti (comuna)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4203
Waw...
Super povestea alice 
este si interesanta si face curios , -a  pe oricine citeste
Bravo   
Nici nu am cuvinte 


_______________________________________
㋖㋖㋖㋖....★♫♪★♫♪...ich liebe dich bill♥ ★♫♪★♫♪...♥㋖㋖㋖㋖







pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Oauu ce trist .Imi place mult Si astept continuarea

pus acum 15 ani
   
ionela
Addicted

Din: mircesti (comuna)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4203
Cu placere alice 
Meriti complimentele   

si app: si parte aceasta imi place mult 


_______________________________________
㋖㋖㋖㋖....★♫♪★♫♪...ich liebe dich bill♥ ★♫♪★♫♪...♥㋖㋖㋖㋖







pus acum 15 ani
   
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
Ce trist....foarte trista povestea ta

pus acum 15 ani
   
ionela
Addicted

Din: mircesti (comuna)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4203
Nemaipomentit....e superba si partea asta     

Povestea ta e plina de mister , drama si mai ales tristetea care face povestea si mai si   


_______________________________________
㋖㋖㋖㋖....★♫♪★♫♪...ich liebe dich bill♥ ★♫♪★♫♪...♥㋖㋖㋖㋖







pus acum 15 ani
   
VallTaylor
Mega fan

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
Alice,daca iti spun ca mi-am amintit de un desen animat care imi palce la nebunie,ma crezi?
Se numeste Soul eater-Secera mortii si e tot asa,cu specrte si chestii.NEXT!


_______________________________________
Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor!Ai incredere,stiu ce spun!Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!

pus acum 15 ani
   
bitter
Cool Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
Haideti ca am venit si eu aici!
Alice nu te-ai dezmintit de stilul caracteristic tie,la fel de profund si surprinzator ca si celelalte povesti ale tale!
Interesanta Kayla asta,ciudata de mica as putea spune totusi sunt curioasa daca ea e multumita ca e fantoma?
Astept continuarea...


_______________________________________
love and rockets...

pus acum 15 ani
   
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
Woow...iImi place la nebunie cum povestesti.DAR din pacate se va termina curand povestea ta,nu?

pus acum 15 ani
   
bitter
Cool Fan

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
Poveste asta e absolut superba,iar finalul m-s surprins si bucurat in acelasi timp.Nu cred ca se putea un final mai potrivit,sper sa mai faci povesti de genul asteaia,poate publici o carte de proza.

_______________________________________
love and rockets...

pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
Deci finalul m-a surprins placut pot spune.Nu ma asteptam la un asa final.Ma asteptam la ceva trist,cum incepuse povestea.Chiar e frumos cum ai incheiat povestea.Si cum a zis si Rebecca nu se putea un final mai potrivit.

pus acum 15 ani
   
VallTaylor
Mega fan

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
Bai Dydi,nu puteai sa te abtii,chiar trebuia sa dai tu cu presupusul ca se termina povestea?!Uite ca s-a terminat! Oricum,e minunata povestea! Bafta la celalalte povesti,asta daca mai scrii altele!

_______________________________________
Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor!Ai incredere,stiu ce spun!Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!

pus acum 15 ani
   
Dydi
Addicted

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581

Alice B a scris:

Am doua povesti acolo, acum depinde la care te referi. Nu postez "Foc si Apa"
Pentru ca acea poveste este scrisa impreuna cu Miku'. Nu pot posta o poveste ce nu-mi apartine mie in totalitate. In plus nu ar fi corect fata de Miku, asa ca nu voi face asta. In plus," Foc si apa", este partea a doua, partea 1 se afla deja in arhiva," Cazul 1" deci este o poveste destul de lunga, ce va fi urmata si de o parte a treia. Inca nu ne-am apucat de scris la aceea, dar am vorbit in mare despre si cum va fi aceea, cu Miku.
Nu postez aici "Sturm und Drang" alias "Furtuna si Avant" pentru ca este la fel, o poveste destul de mare, de lunga si nu cred ca ve-ti avea rabdarea necesara sa cititi o astfel de poveste. Desi aceasta imi apartine in totalitate mie, nu vreau sa o postez, cel putin nu acum. Poate atunci cand forumul va fi ceva mai populat..poate atunci cand vor fi mai multi useri.
Am ales sa postez "Memoriile unei fantome" deoarece este o poveste destul de mica, scurta. Are 5-6 parti.


Daca te uiti la sfarsit vezi ca Alice a precizat,nu am zis eu nimic.


pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Da, am precizat. Fetelor, stati chill, nu vreau sa va certati. Ok ?
Povestea a fost una scurta. Nici nu stiu ce as mai fi putut lungi la ea, deoarece este un subiect complex si ma cam depaseste. Va multumesc again pentru comentarii. Am scris o alta poveste scurta acum, deci banuiesc ca voi incepe sa o postez curand. Pana atunci Bye-Bye!


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Wow! Ficul asta se afla acum pe lista ficurilor mele preferate, serios a fost super!
Scurt si la obiect.
As vreau sa zic mai multe, dar nu stiu ce altceva as mai putea spune, m-ai lasat perplex.
Mi-a placut foarte mult ficul asta si te mai astept si cu altele!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Lady Alice
Administrator

Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
Mersi Kat, dar nu-l stii de pe celalalt forum? Ca l-am postat si acolo.
Banuiesc ca nu..oricum, mersi


_______________________________________

“We’re not breaking up…we will meet again...”

pus acum 15 ani
   
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
Stiam eu ca-l stiu de undeva, dar aproape il uitasem complet, deci nu se pune.

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la