fr33dom
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fr33dom | Inregistrare | Login
POZE FR33DOM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
Ce trista e prima parte...sunt curioasa cine zice asta si cui ii transmite
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Ador povestea asta si melodia o iubesc.Nu o mai ascultasem de mult.Pot spune ca aproape o uitasem. 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
Ce trist......ce poveste trista are kayla.......o sa-i intalneasca pe gemeni? daca da cum? NEXT ca m-ai facut curioasa
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Cum ti-am mai zis imi place mult povestea asta 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
Alice de ce nu pui si ficul pe care il ai pe celalalt forum?
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Am doua povesti acolo, acum depinde la care te referi. Nu postez "Foc si Apa" Pentru ca acea poveste este scrisa impreuna cu Miku'. Nu pot posta o poveste ce nu-mi apartine mie in totalitate. In plus nu ar fi corect fata de Miku, asa ca nu voi face asta. In plus," Foc si apa", este partea a doua, partea 1 se afla deja in arhiva," Cazul 1" deci este o poveste destul de lunga, ce va fi urmata si de o parte a treia. Inca nu ne-am apucat de scris la aceea, dar am vorbit in mare despre si cum va fi aceea, cu Miku. Nu postez aici "Sturm und Drang" alias "Furtuna si Avant" pentru ca este la fel, o poveste destul de mare, de lunga si nu cred ca ve-ti avea rabdarea necesara sa cititi o astfel de poveste. Desi aceasta imi apartine in totalitate mie, nu vreau sa o postez, cel putin nu acum. Poate atunci cand forumul va fi ceva mai populat..poate atunci cand vor fi mai multi useri. Am ales sa postez "Memoriile unei fantome" deoarece este o poveste destul de mica, scurta. Are 5-6 parti.
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Oauu ce trist .Imi place mult Si astept continuarea
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
Ce trist....foarte trista povestea ta
|
|
| pus acum 15 ani |
|
VallTaylor
Mega fan
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 417
|
|
Alice,daca iti spun ca mi-am amintit de un desen animat care imi palce la nebunie,ma crezi? Se numeste Soul eater-Secera mortii si e tot asa,cu specrte si chestii.NEXT! 
_______________________________________ Este special,chiar si fara vointa ta.Trebuie doar sa iti dai seama!Cand realizezi despre ce e vorba,ea/el poate devenii trecut,prezent sau viitor! Ai incredere,stiu ce spun! Si ar fii bine sa incepi sa te gandesti la asta!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
bitter
Cool Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
|
|
Haideti ca am venit si eu aici! Alice nu te-ai dezmintit de stilul caracteristic tie,la fel de profund si surprinzator ca si celelalte povesti ale tale! Interesanta Kayla asta,ciudata de mica as putea spune totusi sunt curioasa daca ea e multumita ca e fantoma? Astept continuarea...
_______________________________________ love and rockets...
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
Woow...iImi place la nebunie cum povestesti.DAR din pacate se va termina curand povestea ta,nu?
|
|
| pus acum 15 ani |
|
bitter
Cool Fan
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 190
|
|
Poveste asta e absolut superba,iar finalul m-s surprins si bucurat in acelasi timp.Nu cred ca se putea un final mai potrivit,sper sa mai faci povesti de genul asteaia,poate publici o carte de proza. 
_______________________________________ love and rockets...
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5800
|
|
Deci finalul m-a surprins placut pot spune.Nu ma asteptam la un asa final.Ma asteptam la ceva trist,cum incepuse povestea.Chiar e frumos cum ai incheiat povestea.Si cum a zis si Rebecca nu se putea un final mai potrivit. 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Dydi
Addicted
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1581
|
|
Alice B a scris:
Am doua povesti acolo, acum depinde la care te referi. Nu postez "Foc si Apa" Pentru ca acea poveste este scrisa impreuna cu Miku'. Nu pot posta o poveste ce nu-mi apartine mie in totalitate. In plus nu ar fi corect fata de Miku, asa ca nu voi face asta. In plus," Foc si apa", este partea a doua, partea 1 se afla deja in arhiva," Cazul 1" deci este o poveste destul de lunga, ce va fi urmata si de o parte a treia. Inca nu ne-am apucat de scris la aceea, dar am vorbit in mare despre si cum va fi aceea, cu Miku. Nu postez aici "Sturm und Drang" alias "Furtuna si Avant" pentru ca este la fel, o poveste destul de mare, de lunga si nu cred ca ve-ti avea rabdarea necesara sa cititi o astfel de poveste. Desi aceasta imi apartine in totalitate mie, nu vreau sa o postez, cel putin nu acum. Poate atunci cand forumul va fi ceva mai populat..poate atunci cand vor fi mai multi useri. Am ales sa postez "Memoriile unei fantome" deoarece este o poveste destul de mica, scurta. Are 5-6 parti.
|
Daca te uiti la sfarsit vezi ca Alice a precizat,nu am zis eu nimic.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Da, am precizat. Fetelor, stati chill, nu vreau sa va certati. Ok ? Povestea a fost una scurta. Nici nu stiu ce as mai fi putut lungi la ea, deoarece este un subiect complex si ma cam depaseste. Va multumesc again pentru comentarii. Am scris o alta poveste scurta acum, deci banuiesc ca voi incepe sa o postez curand. Pana atunci Bye-Bye! 
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Wow! Ficul asta se afla acum pe lista ficurilor mele preferate, serios a fost super! Scurt si la obiect. As vreau sa zic mai multe, dar nu stiu ce altceva as mai putea spune, m-ai lasat perplex. Mi-a placut foarte mult ficul asta si te mai astept si cu altele! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Lady Alice
Administrator
 Din: Busan
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3428
|
|
Mersi Kat, dar nu-l stii de pe celalalt forum? Ca l-am postat si acolo. Banuiesc ca nu..oricum, mersi 
_______________________________________
   “We’re not breaking up…we will meet again...”
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Nyan -fucking- Kat!
Membru al familei
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1132
|
|
Stiam eu ca-l stiu de undeva, dar aproape il uitasem complet, deci nu se pune. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|