fr33dom
Lista Forumurilor Pe Tematici
fr33dom | Inregistrare | Login

POZE FR33DOM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lovely_pink pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 49 ani
fr33dom / Tom Kaulitz / Ce ai face daca te-ai intalni cu Tom? Moderat de Smiley, Zmeurica
Autor
Mesaj Pagini: 1
maddy
Addicted

Din: Iasi
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2485
Eu.....pai pur si simplu.....cred as sta putin pe ganduri ce sa fac mai intai.....sa sar pe el ca o fana infocata).....sa lesin....sa `mi dau cateva palme sa vad daca e real .....sau pur si simplu sa ma prefac  ca`s lesinata sa `i vad reactia)      

_______________________________________
(”◕_◕”)
▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏.....Tom & Maddy....๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄
                                                                                                                     
                     (”◕_◕”)

pus acum 15 ani
   
Andreea-TokioHotel
Addicted

Din: Mures
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1602
Tare reactie ... pai sincer nush cum as reactiona eu dar cu siguranta nu as sti ce sa spun

face daca te-ai intalni tom? tare reactie ... pai sincer nush cum reactiona dar siguranta sti spun

5.2KB


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
maddy
Addicted

Din: Iasi
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2485
asta mi` a venit pe moment sa spon.....dar dak o sa sa implineasca minunea asta sa ma intalneasc cu tomy.....cu siguranta n`as face ce mi`am propos .....pe moment o sa `mi vina o idee)    

face daca te-ai intalni tom? asta mi` venit moment dak minunea asta intalneasc siguranta n`as face

12.9KB


_______________________________________
(”◕_◕”)
▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏.....Tom & Maddy....๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄
                                                                                                                     
                     (”◕_◕”)

pus acum 15 ani
   
Andreea-TokioHotel
Addicted

Din: Mures
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1602
cu siguranta daca l-ai intalni pe Tom
nu ti-ar veni in mine ceva de genul
"a m-am gandit mult la ce reactie
o sa am cand il intalnesc"
eu la ce emoti as avea nu m-as
putea gandi la nimik   
doar la faptul ca Tomy e in fata mea

face daca te-ai intalni tom? siguranta daca l-ai intalni tomnu ti-ar veni mine ceva m-am gandit mult

21.7KB


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
maddy
Addicted

Din: Iasi
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2485
dhaaa.....crek am sa ma abtin totusi sa nu lesin

_______________________________________
(”◕_◕”)
▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏.....Tom & Maddy....๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄
                                                                                                                     
                     (”◕_◕”)

pus acum 15 ani
   
maddy
Addicted

Din: Iasi
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2485
ioooii....dar ar fi fain poat m`o lua in brate  

_______________________________________
(”◕_◕”)
▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏.....Tom & Maddy....๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄
                                                                                                                     
                     (”◕_◕”)

pus acum 15 ani
   
Andreea-TokioHotel
Addicted

Din: Mures
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1602
ar fi tare    

face daca te-ai intalni tom? tare    

7.6KB


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
maddy
Addicted

Din: Iasi
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2485
   

_______________________________________
(”◕_◕”)
▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏.....Tom & Maddy....๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄
                                                                                                                     
                     (”◕_◕”)

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la